Зроблений у бідній сім'ї, чоловік пояснює, чому він обміняв його грандіозною квартирою для любові

Іноді це просто одна річ. розчин Він може змінити його назавжди. Але якщо ви робите будь-який важливий вибір, пам'ятайте, що все має наслідки. І іноді вони незворотні.

р.

Герой нашої історії сьогодні молодий хлопець, який на перехресті. Майбутнє життя залежить від його рішення та подальшого спілкування з родичами. Чи може недосвідчений молодий чоловік зробити правильний вибір? прослуховування? Про це читайте далі в статті.

Я дізнався, що бідне життя, як молодий хлопчик. Мій батько залишив нам, коли я був один рік. Моя мама і я жив з мій бабуся коли-небудь з. Відсутня заробітна плата. Ось чому моя мама взяла участь у роботі.



У віці від 14 років я почав допомагати мамі і бабусям. Здійснення рекламних кампаній по всій території міста. Шукаємо, щоб зробити наше життя простіше. Я не думав багато про навчання, адже порожнього холодильника говорить сама за себе. Після закінчення 9-го класу, мій великий погляд запропонував, що мій мати прийняти мене в.

Вона проживала в столиці і готова подбати про мене. Пообіцяв допомогти з освітою та вступом до університету. Моя мама і бабуся були дуже щасливими, вони вірили в мене, бажали мене стояти на ноги. І я, навпаки, відмовився спочатку. Але тоді я зрозумів, що без такого тягару, як мене, моя родина буде легше впоратися з.

Я провів весь літо з братом. Вона купила мені новий одяг, я почав харчуватися краще і буквально почав міняти. Іноді я дивився в дзеркалі і не вірю, що це було мені. Для того, щоб увійти і отримати професію. А потім почати роботу і допомогти мамі і бабуся.

р.

Бабця Алла працювала викладачем англійської мови протягом багатьох років. Ми отримали мову. Вона оцінила мене за мої досягнення. Завдяки їй я закінчив 11-й клас з хорошими сортами і активно приготував до вступу.

Один день, бабуся Alla - сказав нам, що потрібно говорити серйозно. «Алша, я не маю, але ви. Я хочу запросити вас на своє місце, і ми будемо дуже близько. Я хочу, щоб ви знали, що я зареєструю свою квартиру для вас. Коли я пішов, ви можете нарешті оселитися тут. І не сперечатися! - сказав він Ба в тихому, спокійному голосі.



Моя бабуся дала мені щасливий квиток на життя, за який я ніколи не втомився подякувати їй. Я змогла вступати в університет і почав навчатися Я втратив голову. З якою я закохався в любові. Тексти пісень, а це означає: До тих пір, поки я не мав ідеї, що любов був. Але для Олі я б нічого не робив.

Коли бабуся дізналася про Олу, вона дуже сердитися. “Ви повинні думати про навчання, не деякі дівчата!” Вона сказала: Я був дуже щасливим, тому що я думав, що вона буде щаслива для мене. Але з кожним днем, ситуація тільки погіршилася, оскільки мої відносини з Оля почали розвиватися дуже швидко.

В одній точці Баба Алла - сказав, що я напевно не чекав чути. Вона почала повертати мене проти Олі, кажучи, вона не хочу мене, вона хотіла мій квартира. А потім подарував ультиматум: Якщо ви не залишите свою Оля і залиште тут, або ви перейдете тут і забудете все, що я сказав вам! й



Так само, я назвав маму проконсультуватися з нею. Звісно, я не хочу, щоб зламати Ola, тому що я дуже любив її. Але я відчув, як мені потрібна підтримка. Моя мама прислухала мене і сказав: "Опитування в житті людини має велику силу." Як твій серце диктує. І я завжди буду на боці, сина.

Коли Оля дізнався про все, вона крила і натискається навіть на плече. «Я не люблю, де ми живемо. Нехай це буде навіть найбідніший номер в гуртожитку. Головна – збитий Оля.



Моє життя було розділено на до і після. Мій бабуся не був готовий для мене, щоб залишити її. Але я зробив. Попереду проходив гора нерозчинених проблем. Але кожен день в мене була велика влада. І її ім'я любові.

П. С. Як я пишу це, моя дружина Оля закохується в наступному номері. Вона дуже втомилася після того, як сьогодні: наші дитячі зуби почали різати. Я знову поцікавлюсь перед ліжком.

Такі історії довели, що справжні почуття мають неймовірну силу. І неважливо, наскільки важко приймати рішення в житті, ви можете перемістити гори, якщо ви вірите в себе. Ми щиро сподіваємося, що головний герой історії продовжуємо розвиватися в кращому режимі.



А якщо ви хочете побажати йому щось, ми дивимося на тебе в коментарях. Давайте поділимося хорошими речами з кожним днем!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное