Як забрати ключ від батьків без викривлення

Що робити, якщо мій чоловік залишає? Це питання жінки в наших просторах часто просять себе. На жаль, це відбувається весь час. Діти не стають перешкодою. Тоді жінка повинна вийти на неї. Наші жінки – майстри спорту, які розв’язують всі види труднощів. Історія сьогодні — це один з тих, хто цікавиться.



Редакція "Сайт" Вона розповідає історію жінки, яка справляється з виїздом чоловіка, але отримала ще одну проблему.

Що робити, якщо чоловік 37? У мене є два красивих школярів, хороша робота і добре організований життя. Але 6 років тому я був повністю подрібнений, без чого робити з життям. Все, що мій чоловік залишив мене. Це сталося раптово і практично зламав мене.

Ми одружилися досить рано. А рік після весілля ми дочка, а через кілька місяців я дізнався, що я чекав іншої дитини. Тоді ми були щасливими і думали, що ми можемо впоратися з усім. Я не заважав, що я не маю часу, щоб дійсно працювати і отримати досвід. Я думав, що я буду щасливою мамою і дружиною.



Але коли молодша дочка ще не три роки, чоловік сказав, що він пішов. Він розповів про банальну історію, яка зустрілася з любов’ю свого життя. Він дав мені три місяці, щоб виїхати з квартири. Він навіть дав гроші дітям. Я був відданий і не мав ідеї, що робити далі.

Тоді батьки прийшли до допомоги. Вони вийшли і допомогли з житлом. Продається будинок в сільській місцевості, додала гроші, які залишили мене після розлучення – і так вийшло купити невелику квартиру біля них. Мама відразу взяла ключі до квартири. Тоді він і батько його практично жив зі мною.

р

Я пішов працювати, бо дівчата повинні бути підтримані. Паралельно, навчалася, потім отримала стажування у великій компанії. Ми з радістю допоможемо. Спочатку ми взяли дітей до дитячого садка, потім до школи. Коли дівчині хворіли, батьки жили ними. Не існує слів, щоб висловити те, що я вдячний їм.

р.

Але є одна велика проблема: батьки відчувають себе вдома в цій квартирі. Мама приходить, коли вона хоче, відкриває шафи і переміщує речі, як вона хоче. І вона бачить нічого неправильного з цим, хоча я повинен приховати свої особисті речі. Всім, хоча дівчата досить незалежні. І мені не подобається.

На деякий момент я зрозумів, що я вже був підліток. Я ховаю щось особливе з батьків, які вони не знайдуть. Я майже 40 років! Я спробував поговорити з мамою, але вона не розуміла мене. Тексти пісень, а це означає: І коли я говорив про чоловіків, вони готові їсти мене. Вони кажуть, і так ледь вирішують ваші проблеми, ми не потребуємо нових.



Я не думав про нові відносини, поки не зустрівся з Михайлом. Він хороший чоловік, незалежний, турботливий і хоче почати сім'ю. Я думаю, що зустріч з ним зробив мене думати про те, як ми живемо зараз. Я радий батькам допоміг мені, я вдячний, але я хочу, щоб деякі свободи.

Згодом допомога батьків перетворилася в загальний контроль. І хочу влаштувати своє життя, щоб дівчата і у мене є особисте місце. Я хочу взяти ключі з батьків і попросити їх, щоб прийти тільки за домовленістю. Але як зробити це? Я не хочу боляче їх, вони допомогли мені так багато. Я не можу бути щасливим.



Думка редакції героїні нашої історії була в складній ситуації. Я впевнений, що багато людей скажуть, що їхня дочка просто невимушена. Коли батьки більше не потрібні, ключі можна відкинути. Але ми не думаємо, що так зрозуміло. Спробувати себе на своєму місці. Ви хочете внести чоловіка в будинок, влаштовувати своє життя і принаймні не боятися залишити деякі речі в простому вигляді. Чи не так спільного людини?



Ускладнену ситуацію і допомогло битися батьків, звичайно ж, зробили, що не залишила дочку. Але вона їхня дитина, ймовірно, і повинна бути добре, турбота батьків. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Здавалося б, що жінка повинна поспілкуватися з батьками чесно і строго визначати її особисті кордони.

Вони, ймовірно, будуть відхилені, але незабаром ми думаємо, що вони будуть розуміти. На жаль, неважливо, що і дочка має право влаштувати своє життя самостійно. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное