Що робити, якщо в її пізні роки мама стала самою і вирішила жити за себе

Я впевнений, що люди, які Вони хочуть жити для задоволення., засуджується в усі часи. В одному або іншому випадку, кожен, хто хоче насолоджуватися життям, буде відчувати незадоволені погляди інших. Сьогодні історія про таку дівчину. Я покажу вам, і ви вирішили, чи засудити головний герой, який вибрав життя у великому місті або ні.

Універсал стереотипу, що мама повинна поставити своє життя на самопочуття своїх дітей, не схожих на всіх. Ніна Степанівна, мати двох дорослих дочок, не схожий на цей стереотип. Саме тому вона була дуже суперечливою про спадок сестри.



Що відбулося? Ніна одружена рано і мала дві красиві дочки. Чоловік Неординарний «міст довгого рейсу»й Два роки після народження наймолодшої Лізи, він зникнув і ніколи не бачив. Здійснення двох дітей виявилося, як важко, і поки Ніна Степанівна провела всі свої найкращі роки на ньому. Звісно, це непросто і деякі проблеми жінки не змогли вирішити.



Наприклад, діти не мали власних квартир, коли вони виросли. Сім'я проживала в с., і всі вони мали невеликий будинок і сад. Дівчата виросли і одружилися. шемалей А Ніна проживала на власній, і навіть відмирає набагато раніше з причин здоров'я. На всі інші захоплення життя додали хвору сестру Ліуда, яка потрібна допомога.



Со Ніна. Я переїхав до міста, до квартири Луда.й В першу чергу її сестра здивує її. Люда жив для свого задоволення. Вона не мала дітей і не страждала, красивій Навіть до своєї сестри вона була досить згубленою, якщо не безтурботно: «Якщо ви не подивитеся на мене, Нанок, хтось інший зробить це». А потім моя квартира не буде йти до тебе.

Чи можна жити по-різному...

Ніна була шокована цією заявою. Тим не менш, вона проживала з Луда, чим вона почала. Увійтий Незабаром вона була лівою, з величезною квартирою в місті і повністю змінним виглядом життя і його складових. Що про дітей Ніни? Одружені жінки, які звикли до того, що мама дала все в її життіЯ торкнувся ситуації, що повториться. Один з дочок взяв іпотеку на квартиру з чоловіком і очікував, що частина продажу квартири спадаю її матері допоможе прикрити кредитну суму.



Друга дочка збиралася давати народження третій дитині, хоча вона проживала в оренду квартиру з чоловіком. Вона сподівалася. Покупка невеликої квартири для вашої родини з тим же засобом. Шкіра ведмедя повністю відокремлена. Ніна вирішила не продати квартиру, але переїхати в неї. Вона любила життя у великому місті. Вперше в її житті вона відчувала Життя для себей І вперше вона відчувала себе дуже щасливою.



Ось дочки. Вони сердилися з матір'ю.Хто зробив все для них, коли вони були дітьми. До речі, вони не допомогли їй виглядати після її ослаблення сестри, але продемонстрували лише тоді, коли вона вже відпочила у миру. Як її. Він подарував синам і онукам.? Як жити її решта років для себе, насолоджуючись активним життям міста? Звичайно, вони припинили спілкування з матір'ю.

Самолюбна мати або голодні діти? Здається, що Ніна може бути зрозуміла, і її діти теж. Моя мама завжди дав мені останню сорочку. А Ніна нарешті вирішила жити за її задоволення. Що б ви робили на місці Ніни Степановни?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное