Що буде з тих, хто їсти банани і кислу капусту щодня?

Багато людей мають звички харчування. На жаль, дуже часто в курсі не корисні продукти, і всілякі торти і шоколади. І що ми виходимо з неї? Ще більше стресів від зайвих кілограмів. Сьогодні ми будемо говорити про це. Як зняти напругу і стрес з їжею, але без шкоди фігурі.



Я належить до категорії людей, які люблять випробувати все на собі: дієти, дивні напої, вправи і так далі. Дуже рідко візьміть слово для статей з Інтернету або популярних відео YouTube. Я люблю дивитися, як мій організм реагує на певні продукти. Ми всі дуже різні, і Важливо послухати ваше тіло.й Не сліпо вірити узагальнені рекомендації.

Іноді експерименти є мимовільними. Повідомляємо про те, що у вас є питання.

В останні кілька місяців життя досить стресові події і досвідй Зміна роботи, ремонту, кварель з батьками - все це чудово розгрітих нервів. Одного разу приїхали відвідати мене, приніс величезну корзину з різними фруктами і ягодами, говорячи: «Хір, їсти і розслабитися». й



Я думав скептично, "Дуже, так, седативні засоби не допомагають, і авокадо допоможе." Так ми поговорили, поговорили трохи. Але я ще відчував нерва. Якщо було щось солодке в будинку, я виходив. Але є тільки рослинаПринесіть другу.

Я занурю в улюблену серію телевізорів і тихо проковтнув весь пакет чорниці, а потім кілька бананів. Я був настільки спокійним, раптом тягнеться до сну. Я не можу спати весь тиждень без седатив. Я похил, як дитина. бездомнийНе прокинувшись в середині ночі.



Coincidence, багато хто скажеш. Чи можуть фрукти знімати сильний стрес? Я вирішив. ВипробуванняЯ провів наступний тиждень, їсти ті ж продукти мій друг приніс мене. Успішні події в моєму житті тільки посилилися через ремонт, але я відчував набагато спокійніше. Я впав швидше.

Я проданий в тему антистресової їжі і прагнув поділитися списком. продукти, які допомагають знімати напругуй

Банани в великих кількостях містять вітамін B6, калій, а також натуральні цукру. Все це живить нашу нервову систему під час стресу. Крім того, банан є одним з небагатьох фруктів, що обумовлено його складом. Допомагає виробництво серотоніну - гормон щастяй

Калій допомагає нормалізувати роботу серця, регулює баланс води в організмі, а також забезпечує киснем до мозку. У зв'язку з стресом рівень даного мікроелемента в організмі знижується, тому банани допоможуть заповнити дефіцит.



Авокадо можна назвати дивним продуктом. Цей фрукт містить Більше 20 поживних речовинНеобхідно для нашого тіла, особливо в стресових часах. Серед них вітамін Е, вітаміни В, а також калійна і фолієва кислота.

Авокадо регулює рівень цукру в крові (який піднімається з стресом) і допомагає не переїсти, так як половина одного авокадо дуже начинка і може замінити весь сніданок.



Всі ягоди в великих кількостях містять вітамін С, який Допомагає впоратися з стресомй У одному дослідженні німецькі дослідники попросили 120 учасників, щоб дати виступ, а потім вирішувати складні задачі математики. Деякі учасники взяли вітамін С до виконання, і виявилося, що рівень артеріального тиску і стресу в організмі були меншими, ніж інші.



Чорний шоколад Часто виникає стрес і тривожність у фоні дефіцит магніюй І ось хороша новина: рівень цього мікроелемента можна підняти з шоколадом! Тільки вибрати шоколад з вмістом какао не менше 60%. Молоко і білий шоколад не містять поживних речовин, але тільки великі кількості цукру, які тільки посилюють стрес. Великий варіант - чорний шоколад з горіхами.



Доведено, що наша мікрофлора впливає не тільки на травлення, але і настрій, і навіть психічне здоров'я в цілому. І п»їВажливо їсти ферментовані продукти, такі як кефір, йогурт, м'який сир, квашена капуста і огірки, комбуча (я чайний грибний напій).

На думку багатьох сучасних досліджень, регулярне споживання цих продуктів позитивно впливає на організм. Здорова мікрофлора безпосередньо пов'язана з зниженими рівнями гормону стресу і тривожністю.

доб.

Тепер ви знаєте, Як зняти напругу і стресне вдаючись до sedative і шкідливої їжі. Спробуйте використовувати ці продукти щодня і перевірити їх властивості. Опитування були опубліковані в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное