Що пам'ятати, коли ви берете заставу протягом 20 років разом з чоловіком

Виписка житла є одним із струнких блоків всіх молодих сімей. Ви щасливі, мріяти почати сім'ю і жити щасливо коли-небудь після. Не з батьками, не в оренді квартири, але власному гнізді. Іпотека 20 років не схожа на такий поганий варіант. Ви разом, в любові і впевненості. Що може йти неправильно?



Редакція "Сайт" Він розповідає історію, де все вирушилося неправильно.

Коли ми вперше одружилися, ми не мали частки або подвір'я. Я жив у гуртожитку і мій чоловік був з батьками. Ми вирішили жити окремо, самостійно і повільно економити квартиру. Він буде відмінно, але незабаром після весілля я вагітна. Коли моя дочка народилася, вона стала дуже важкою. В цілому, нічого нового.



Так ми переїхали з батьками чоловіка. Я думав, що це буде пара років, але це не працює, як це здавалося. Ми проживали з ними протягом понад 10 років. І життя не була солодкою, я розповім вам. Ми не любимо мене, наші стосунки були ускладнені. А батько-в-право і мати-в-праві були укуси, як собаки. У домашніх умовах завжди виникають скандали, кричить. Що я збираюся сказати вам непросто. Може бути десь там, наша любов закінчилася.

Моя людина і я завжди мріяв про те, що у нас є власний бізнес і будівництво власного гнізда. І коли з'явився шанс, відразу ж взяв трикімнатну квартиру в іпотеці. Мортгагес протягом 20 років, процентні ставки високі, але ми не думали про це. Здійснили оплату, видаються документи, а влітку переїхали на квартиру.



Поки ми займалися житлом, все добре пішли. Не було ніяких скандалів і драм, там був спокій і комфорт. Але після того, як я зрозумів, що сутність проблеми не зійшов. Не більше любові, не більше почуттів. Я не люблю його, він живе зі мною, як сусід. Здавалося б, ви чекаєте, розлучаєте і не затягуйте один одному. Але є невелика, величезна проблема.



Ми оплачуємо 5 років за іпотеку. Залишилося 15 років. Я буде 50 за хвилину, коли ми сплачуємо заставу. Але я не можу жити, як це більше. Ми будемо розлучатися довго, але що робити з кредитом і як розділити квартиру? Ми не говоримо про це, але ми думаємо про це. Ні, хто хоче відмовитися, але ніхто не може жити так.



Я не знаю, що робити. Не хочу залишити свою квартиру. Що робити? У мене є наша дочка разом. Ви можете змінити його, але це два сингли. Чому я повинен бути самотнім з дочкою? Це вже 10 років. Але чоловік не тягнеться і заставить, і оплачується квартира.

Чи є ситуація, з якою я не бачу. Неважливо, що хтось буде відхилений. Але ви не можете жити, як це ще 15 років. Життя йде, і ми всі чіпляємось до цієї нездатної квартири. Що таке право? Що робити?

до 1 2 3 4 5+

Коли герої нашої історії взяли іпотеку протягом 20 років, вони не думають, що їх любов закінчилося до того, як вони сплачували кредит. Це був сумний. Іноді життя і рутину неспокійні. Навіть сильні почуття розпаду під тиском. Що про чоловіка і дружини? Для початку курсу.

Ми не думаємо про те, що кожен щасливий. Незалежно від того, що квартира повинна бути розділена. Так само, як це. З одного боку, дружина залишається з дочкою, тому вона, здається, має право тримати більшість майна. І з іншого боку, вони платять за іпотеку однаково, тому квартира повинна бути розділена чесно.



Чи варто приймати іпотеку за 20 років? Ми не готові сказати так. Навіть якщо ви впевнені, що людина поруч з вами, в 10 років все може змінитися. Ми думали довго, що ми можемо порадити героям історії, але не знайшли рішення проблеми. Яким чином ви рекомендуєте їх?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное