Жінка більше не хоче лякати навколо квартири ганчіркою, і це те, що її чоловік влаштував у відповідь

У якому віці жінки дізнаються всі мудрості дорослого віку? Такі як варіння, очищення, миття і так далі... Домогосподарка Чи є це обов'язок, або просто варіант, враховуючи, що ми живемо в двадцятому столітті?



Суддя для себе, тому що є посудомийні машини для брудних страв зараз. Для одягу, пральних машин. Пол завжди готовий видалити безшумні пилососи. Навіть квартира не потрібно вентилювати, якщо є кондиціонер і зволожувач. Чи не краще просто насолоджуватися перевагами цивілізації і витрачати більше часу на відпочинок або саморозвитку?

Я ніколи не хотів, щоб мати мій, і це моя проблема. Привіт, "Сайт"й Я не 23 ще, мій чоловік і я вже має 4-річний син. І, до речі, вони не пошкодили його на другий. Це не так просто, але ми над ним.

Його ім'я Антон, трохи старше мене, він 26. Але не думаю, шлюб не загартував його. Він все ще дивує мультфільми у вихідні. І після роботи ви навіть можете лежати на дивані і грати в консолі. Я бажав «забудити» але це не вийшло. Це те, що він працює в офісі в хорошому положенні, і, в принципі, ми не маємо досвіду фінансової незручності.

Р

Але плюси «дбалості» Антон любить провести час з дитиною. Подарує йому букет подарунків і іграшок (припустимо, про який він завжди мріяв), не має шкідливих звичок, на всіх. Він любить маму і любить її відвідати. Ми завжди йдемо до Матері-в-одному з цілою родиною, ми маємо цю традицію.

І проблема, здається, немає, але ніхто не прийшов, звідки вони не чекали. Мій чоловік, я повинен сказати, це красива жінка. Вона ще не 55. Вона чудово виглядає, не має зайвої ваги, завжди енергійна, посміхається і просто світиться зсередини. Я пішов на йогу з нею. Ну, я до свого рівня, як ходити в Китай, чесно.



Ви, ймовірно, думаєте, що вона змія в серці? Ну, навпаки, правда. Veronika Pavlovna ніколи не сказав про всіх. Він завжди посміхається і капелюхи кварелі. Яка людина, яку ви вразили, коли ви уявите себе як вік. Це просто вона не виглядає в її віці: дійсно, добре, максимум 47 років.

Але після того, як ми приїжджаємо додому, ми завжди маємо боротьбу з чоловіком. Він завжди "заспокійливий" мене про те, що не чистка нашої квартири досить. Я варую погано, рідко пилу і збирати брудні страви в раковині. Дякую Я ще не зловила обличчя. Я ще молодша. Але що пекло?



Я зізнаю, що я роблю погані речі і іноді навіть лякаю його матері, кажучи, що я бачив плями на підлозі і так далі. Але ми якось знаємо, що я відмив від деперації. І останнім часом я спробую мінімізувати наші збори з Вероною Павловною. Не для зла, але для миру. Уявіть, що недавно навіть мій син, після прослуховування мого чоловіка, і я слухав, почав сказати мені, що він не схожий на кашу.

Ми аргументуємо, що світ не більше кам’яного віку, і все автоматизовано. Ми можемо дозволити собі купити потрібну побутову техніку для будинку, після чого у вас буде більше часу для приготування їжі. І для того, що є послуга доставки. Їжа може принести їжу і готові страви.



Я великий підйом, це право. Для мене, замість того, щоб дерева і зірки на деревах або птахах, краще зупинитися вдома і дивитися мій улюблений шоу. Я така, що я можу це зробити. Я хочу, щоб дізнатися нові речі. Я завжди маю щось, щоб поговорити. До того, як я одружився, Антон переніс мене в руки. Чи можна випивати полки щодня?

І тепер я дав ультиматум: як я тягнути себе разом і навчатися бути домогосподарка, або мій чоловік залишає мене. З дитиною. Він має більше грошей, і для того, щоб він знайшов хороший юрист для таких маневрів. Покажіть мені, що робити. Що робити в цій ситуації?



На мій погляд, я знаю, що я, ймовірно, трохи лаціна. З іншого боку, я можу дійсно тягнути себе разом і стати «мистресою своєї мрії». Я не можу сказати.

Дуже ніжна ситуація для молодих людей, які, незважаючи на все, зуміли мати дитину і не потребують фінансової підтримки. Ви можете зрозуміти будь-яку сторону конфлікту, оскільки їх аргументи очевидні, і вони хочуть тільки позитивні зміни в житті. Як досягти компромісу в цій ситуації? Ви і чоловік може попросити в коментарях. Ми бажаємо успіху вашої пари!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное