Чому не викинути цвіль і застібка профора

Коли я був дитиною, я любив профору. Я дуже молодий, щоб зрозуміти. справжнє призначенняАле мені сподобалося смак і серйозність, з якою мама дав мені. Я далеко від релігії зараз, але я досі зацікавлений в багатьох аспектах релігії. Наприклад, я з радістю дізнався про про про профору. Сьогодні я хочу поділитися з вами інформацією про них. Також в кінці статті є молитвий

Молитва за прийом профори Про профору можна розповісти довго. Вони є важливою частиною майже всіх послуг, і назва слова грецького походження. Це означає "оффірування". Після того, як він був жертвами людей, імен яких священики писали, а потім запам'ятали їх під час літургії.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@dva_svyatitelya)



Це буде дивно, що хліб є одним з найважливіших елементів сакрального сервісу. Однак для тих, хто уважно прочитав тексти, це не буде дивним. «Це моє тіло, яке дано для вас; робити це в пам'яті мене» (Лука 22:19). Це те, що Ісус сказав на Last Supper.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@nikolay__kornienko)



Як виглядає традиційна профора? Це лаціна, яка складається з двох частин. Верхня частина зазвичай позначена печаткою, яка відображає хрест і назву Христа. Інгредієнти для тесту прості: хліб, вода і трохи солі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@pika.elena)



Деякі можуть сказати, що хліб також хліб в Африці. Але для православної людини це ГоловнаПовагу слід лікувати. Немає малюка. Консультації зберігати профору у вигляді невеликих штук, які зручні у використанні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@vladimir_shvetstokmovцев)



Багато людей вважають затвердженням профори в якомусь чином. УкраїнськийАле це не так. Йде профора може, у розумінні, підтримувати духовні та боділі ресурси вірителя.

Звичайно, профора зазвичай їсть на порожньому шлунку, змивається водою. Бажано сказати особливу молитву:

Господи мій Бог, може Ти святий подарунок бути, профора і Ти святої води для ремісії моїх гріхів, для просвіти мого розуму, для зміцнення моєї духовної і благородної сили, для підсудіння моїх пристрастей і підзвітності через Ти нескінченну милість, через молитви Ти Більшої Чистої Матері і всіх Ти святих. Амен.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація ТРЕНІШ ЧУРЧ (@troickiyhram)



Prosphorus має властивість швидко формувати. З цієї причини вони бажані. правильной Наприклад, поділ на дрібні частинки і розміщення в полотні сумка. Але що робити, якщо сакрий продукт ще вдалося зіпсувати?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@thetravellingpadre)



Мій друг зробив щось дуже незвично. Вона залишила профору в її сумці довгий час, забуваючи про це після повернення з церкви. Природно, це цвіль, і так що ви не будете різати. Після маленького відбиття друг вирішив розсипати виделку злегка і змішувати з грунтом, в якому виросла трояндай Квітка перестала цвітати і проходила на чесному слово.

І так, ви здогадували його правильно, через місяць, троянда вже була буоянна з багатьма красивими новими суцвіттями. Чи є це Боже, чи збіг? Не знає.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное