Календар долільних дат на 2021 рік

Вибираючи сприятливу дату для шлюбу або дізнавшись, коли краще вивісити важливі документи і відкрити новий бізнес, робити процедури краси і не тільки, календар долі весілля допомагає мені. дата на 2021 від чудових Анжела Перлина. Я оберіть правильні дати і речі, які йдуть за нотами!

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти календар 2021 від Анела Перлина. Подарунки для всіх знаків Зодіаку від Всесвіту!



Календар пам'ятних дат на 2021 Ризик або прорив? 17 лютого 14 та 24 грудня відбудеться протистояння між двома потужними планетами Урану та Сатурна. Більшість всього, вплив цього протистояння буде відчуватися всіма фіксованими ознаками (Leo, Scorpio, Aquarius і Taurus). Для того, щоб розпочати незалежний бізнес, змініть робочі місця.

Але це не просто. Анжела Перлина викликає подолання перешкод на нові можливості.

У 2021 році, що набагато краще, ніж 6, як це було в 2020 році. 4 кліпи розповідають нам, що рік буде гармонійним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

6667686р.

26 травня відбудеться перша місячна екліпсія. Особливо це буде відчувати Сагітараю і Таурус. У два тижні, 10 червня, відбудеться сонячна екліпсія. Він буде відчувати себе більш сильно, ніж інші.

19 листопада о 27 градусах Таврю. 4 грудня відбудеться фінальна виставка сонячних батарей. Сагітарайус буде відчувати себе найбільш!

Кармічний вузол (North Lunar Node, Rahu) буде від 19 до 1 ступеня Близнюки (feel Gemini) або які іменинники з 22 травня по 10 червня. Кармічний вузлик є непристойною точкою в небі, завдяки якій відбуваються затиски. Де проходить цей вузол, ці люди, Кармічні подіїЗустріч любові, пошуку цілей та роботи життя.



Як застібки підуть на Sagittarius і Gemini (планти, відповідальні за подорожі та навчання), правила подорожі та подорожі, навчальні формати зміняться, у глобальному розумінні. Ми вже бачимо, що навчання в багатьох місцях стає дистанційним навчанням. Це продовжить, бо що відбувається в eclipses вже давно! – консультує Анжела Перлина.

Юпітер – планета радості та подарунків буде в 2021 році в знаках Aquarius і Fish. Представники цих знаків можуть розраховувати на нові можливості, подарунки Всесвіту, а також на нові можливості. любовй Багато Aquarius або Pisces можуть дізнатися про вагітність або народження дитини.



Коли весілля? «Особливо, що Венера не є ретроградом!» говорить мудра Анжела. Ретроград Венера в 2021 році буде від 19 грудня 2021 року до 29 січня 2022 року.

Майже весь рік хороший для шлюбу, крім дат з 10 грудня 2021 року до кінця року. Також небажано маррі на ртутальній ретрограді дні. До речі, не обов’язково вводити важливі документи в цей час. Почати І зробити дорогі покупки.



Реконструкція ртутування в 2021 році відбудеться 30 січня до 21 лютого 22 травня до 22 червня та 27 вересня до 18 жовтня.

Нептун пройде через Сонце тих людей, які день народження від 9.03 до 14.03. Це чудовий час для творчих людей: є багато ідей і натхнення. Це особливо правда для Pisces і Virgos!



Детальніше поради від Angela Pearl Для важливих дат можна подивитися відео. Аура чарівна!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Я також хочу дізнатися, які зміни можна очікувати з року білого металевого бука. Все про любов, здоров'я та кар'єру!



На мою думку, цей календар пам'ятних дат на 2021 рік є реальним wand-go-lucky, коли мова йде про це плануванняй Для мене особисто, Анжела є членом сім'ї. Щоранку я починаю дивитися новину, і за допомогою всього відео з каналу Анжела. За весь день заряджає позитивно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное