Чому не норвезька рослина овочевого саду, якщо у них є приватний будинок і земля?

При виїзді за кордон, я найбільш зацікавлена в можливості спостерігати особливості інших культур. Якщо ви подивитеся на життя жителів інших країн, ви можете знайти безліч цікавих відмінностей. Сьогодні я збираюся розповісти про це. Як жити в Норвегії У приватних будинках, без садів.

р.

2 роки тому група друзів і я пішов на довгу подорож до Норвегії, до казкових фордів. Наша мета не була популярними точками, але Невеликі міста, де туристи рідко відвідуютьй Здавалося б, що країна може бути зрозуміла тільки, відвідавши її натяжним.



Ну, існує ціла ласощі на шляху до життя і норвезького життя, але я буду жити тільки на одній точці.

Ми використовуємо для того, щоб побачити сад або сад біля кожного приватного будинку в СНД. Хтось висаджував всю область з картоплею, хтось - ягодами і їстівними зеленню. Ну, Я ніколи не бачив нічого подібного в Норвегії.й Ми пішли в різні міста і села. І всюди однакова картина.



На першому я не розумію, тому як приходять? Чи є вони ледачі? Але через кілька тижнів в цій красивій країні я зрозумів, що Я люблю свій підхід.й Красиві заспокійливі газони, квіти в горщиках на в'їзді і акуратні кущі в дворі - нічого зайвого. Немає огірків і капусти, не парних ягід і фруктів.

Чому норвежці не починають сади я думаю, що саме те, що норвежці витрачають багато часу і працюють занадто багато. безоплатноДля роботи в саду. Ці люди проводять вихідні на яхтах, гірськолижних курортах в горах або в домашніх умовах з родиною, не на картоплі. Навіть трава на газоні вони не розрізають себе, але наймають садівники або використовують роботи.



Ті, хто хоче відчути себе садівником, йдуть на висадку в Хардгері і збирати ягоди там для себе. Але найчастіше не частіше, просто купити малину, полуницю, вишній Ціни на ягоди помірні. Наприклад, в сезоні можна придбати кілограм полуниці 28-30 крон - це близько 100 гривень або 250 російських рублів.



Також дуже важливий момент: їхні будинки розташовані переважно на скелястому грунті. Тобто для садівництва доведеться імпортувати родючий грунт, який не так дешевий. Для цього додайте розсаду, добриво, плюс часй Звичайно, для них простіше купити крупу. Це буде краще, і не зайвих проблем.

Норвезькі купити варення в магазинах. Крім того, вони не мають традиції пити чай з варенням, так як у нас є або компотувати варити. Купуйте ягоди просто, щоб їсти. Немає препаратів або консервацій.

204854

Овочі також недорогі за місцевими стандартами. Ще багато фермерів купити капусту, картоплю, цибулю і все інше в магазинах. Де? краще І зробити молочні продукти.

Я також бачив багато плодових дерев, які ніхто не забирає. Вони ростуть тільки для краси. Тим не менш, тепер таке видовище можна побачити на рідних просторах.



Бажаю, як працюють батьки в саду, і не відчуваю себе шкода за себе, я думаю: «Нехай ми повинні вчитися з норвезьких?» Задоволений час з сім'єю, цінуйте свій час і заощаджуйте вашу енергію. Після того, як картопля або морква можна купити в магазині, але здоров'я і час немає.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное