Історія дочки, яка повернулася з роботи і усвідомила, що її мама витрачала всі свої гроші

Ставка людейТим не менш, якщо вони є членами сім'ї, вони не можуть бути з ним. І чим ближче людина до вас, тим більше ви довіряєте його, тим більш болючий він стає в грудях.



Що, якщо єдина людина, яку ви довіряєте, коментує цей трехтерний акт за свою користь або хтось інший? Хто повернеться в цьому випадку і як почати жити? І тепер ми не маємо на увазі чоловіка або хлопця, а найяскравіша людина в житті кожного є матір'ю.

До відправлення чоловіка Інни було навмисно спокійно. Не подарував їм всі свої речі, добрим вони жили весь цей час в будинку. Ігор не був дуже чуйним, але зрозуміло, що він відчував його провину в повному обсязі. Але робити інакше він запобігає банальної невизначеності і тремтіння в колінах.

Що ми маємо? 25 років, розлучення, з хворою дитиною в руках. Будинок, або досить половина будинку, хоча його, але в с. Не працює, без грошей, звичайно. 5,000 рублів на тиждень за свою дочку ліки, а метр вже почав розраховувати. Немає проспекту.



Інна вже знає, що вона буде робити далі. Звісно, перейдіть на роботу в іншій країні. Колишній однокласник запрошував її в Іспанію, проідемонстрував не надто високий, але заробіток. Слово «алімонія» краще забути і ніколи не запам’ятовується.

Позбавляючи її маленьку дочку з матір'ю, Інною купує авіаквитка один спосіб і йде в абсолютно іншу країну, де вона має тільки екс подруга, з якою вони не бачили протягом 4 років, і від навичок - тільки прибирання будинку і миття одягу. Аво буде поселений якось. За європейськими стандартами ліки недорогі, але також потрібно їсти щось. Ми побачимо.

Перший місяць був найскладнішим, морально, звичайно. Робота в селищі була набагато більше, крім того, не була оплачена. Але за кордоном, коли ви не знаєте мову і звички незнайомців. Дуже важко. Через півроку було трохи простіше. Інна знайшла ще кілька російськомовних жінок, зустрілися і почали орендувати квартиру з одним з них.

р.

Це було весело і простіше жити разом. І якщо спочатку з'явився катастрофічний недолік грошей навіть для їжі, то тепер після відправки коштів додому на лікарські засоби щомісяця з'явився навіть щось ліворуч. Трохи, але все ще.

Після 3 років, коли ще молода жінка збиралася приїхати на місяць і залишитися в рідному селі, сталося страшне. Крістін, маленький ангел, який боровся так довго для життя, летіти на небо. Після цієї страшної трагедії, Інна не може їсти або спати протягом 3 днів. Життя втраченого кольору, і навіть робота не може відволіктися від махрової матері.

Після розмови з матір'ю Inna вирішив залишитися за кордоном, продовжуючи роботу. Вона не хоче відносин, щоб не думати про її втрату. Більшість зарплати жінка погодилася перенести маму на картку, за безпеку. Це більше знайомий і надійний.



10 років. Не вдалося розпочати серйозні романтичні відносини: по-перше, було просто не бажання, а по-друге, ніхто не приймав дивний серйозно. Хоча, я повинен сказати, дізнався, як все працює тут, Інна почала робити набагато більше грошей, які працюють для приватної компанії і все ще очищення, але зараз на набагато більшій кількості об'єктів.

Я навіть купив дешевий автомобіль і отримав свою ліцензію. Вона все ще була оренда квартири, але вона була самотньою, і дуже мало грошей проводилась на їжі: через теплий клімат вона виявилася ще краще їсти салати, ніж ситне харчування, як і раніше в селі.

р.

Нарешті, ностальгія забрала його пальцем, і вона повністю вирішила піти додому. Для початку бізнесу достатньо грошей. Іспанія втомлюється, незалежно від того, як патологічний це може звучати. Час залишити.

Але в розмові з матір'ю розкривають нові, не особливо приємні деталі. Виявляється, що гроші, які Інни відправили протягом 10 років, безпечно пливуть в кишеню брата, він побудував будинок на них в місті. Ваш брат, отримайте в положенні, скоро заробляйте і дайте гроші.



На сьомій спробі (попередні неуспішні), брат забрав телефон:

- Привіт?
- Привіт, Віталійк, мед. Чому ви не сказали мені гроші? Як життя, як будинок?
- Інна, слухайте. Я нічого не маю. Моя мама допомогла мені іноді і попросити її. Я не маю часу.
- Чи ти божевільний, я пішов 10 років життя тут? Що робити? !
- Інна. Не потрібно тут. Я можу почути акцент. Проживання, де ви і просто живете. Якщо ви приїжджаєте, ви не досягнете нічого, навіть якщо ви замовляєте. Це життя. Успіх, сестра.

Потрібні сказати, Інна дійсно взяла свою пораду брата? Вона не залишила Іспанії, і заблокувала всі номери телефонів, які вона мала з кодом рідної країни.



Через рік у Віталіях виникали проблеми з серцем, продаляв будинок, але не було достатньо грошей. Тоді він звернувся до матері надії, що вона ще мала гроші з Іспанії. Але ні, стара жінка сама проживала за рахунок надання їй саду, і навіть трохи сумного, що вона лікувала свою дочку, як це.

Він не мав вибору, але щоб звернутися до сестри за допомогою. Від свого номера, небайдужий голос транслює щось незрозуміле. «Необхідно заблоковано», — Віталій негайно зрозумів. Тоді він повернувся з телефону знайомства в надії, що таке раптове дзвінка займе її сюрпризом і вона бажала б не менше слухати його. Але небайдужий голос повторив свою монологію тут.



Через кілька днів, коли виграшний брат міг отримати доступ до Інтернету перекладача, він дізнався, що його сестра просто змінила її номер і тепер він не мав ніякого способу зв'язатися з нею. І лікуємо лічильник, що зберігали кількість.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное