Що робити, якщо родичі сліпо вимагають дати їм непотрібні речі

Зв'язок між родичами є окремою темою для розмови. Дуже добре з ними і навіть запрошують відвідати. Тексти пісень, а це означає: І хтось набагато гірший, і здається, що їх наступна «закідон» Остання солома у ваших відносинах. Ви не знаєте, що кожен інший.



Цікавий лист прийшов до нашого редакційного офісу, в якому молода мама цікавиться тим, що робити, бо, крім своєї маленької дитини, для якої вона потребує очей і очей, вона також має родичів на складі чоловіка, які поводяться дуже незрілими. Ми дізналися про те, що ми помістимо тут. Можливо, ви, шановний читач, зрозумієте.

Остання солома Вітаю, мої дорогі "Сайт"й Як жінка я одружений і з дитиною, ви знаєте, занадто багато часу для походу з друзями, на жаль, я не знаю. Але є одне дуже чутливе питання, яке ви можете спробувати відповісти.



Мій чоловік і у мене є 2 роки. Неважливо, що Ваше ім’я, це не про імен. Навігація Коли я вперше вагітна, моя мама і сім'я чоловіка зробили велику кількість грошей, щоб допомогти нам фінансово. Ремонт, підробка підгузників, дитячого харчування та ін.

А батько-в-праві навіть запропонував зберегти гроші так, щоб я був потім йти на відпочинок, дати тіло відпочивати після пологів. Я не думаю, що це серйозне.



З того, як мій чоловік і я пішов до роботи, ми мали деякий стартовий капітал. І ми вирішили зробити наступне: гроші, надані батьками, щоб покласти на депозит, і ті, які були на руках, витрачають на дитину і життя. Що таке, не відпочивати, ремонтувати та інші речі.



Здавалося б нам (і ще здається так) що дитина якось не доглядає за шпалерами в одному місці або кілька плям на стелі. Покоївка, зроблено. Ми придбали підгузки, ми купили ребра, коляска, пучок дитячих речей. Що ви думаєте? Все дуже добре. Ми маємо достатню кількість, і мій чоловік не йде на покупках для останнього малюка.



Далі 6 місяців тому сестра мого чоловіка була в одному положенні. З батьками, батьками, батьками, батьками, батьками, батьками, батьками, батьками, батьками, батьками, батьками та батьками. Я почув, що це те ж кількість десь. Що ви думаєте? Ялта. Ми приїхали до дитини.

Деякі з грошових коштів, які насправді залишають позаду. Але... Ялта тепер? Ви можете залишити свій будинок з сьогоднішніми цінами на пару днів. Але це не моя історія.



Останнім часом я поставила дитячу ліжечку на сайті з продажу побутових предметів. Ми взяли його мудро, якість. Не був навіть подряпин, не схожий на тріщини або що-небудь. Вони вирішили підходити до питання докладно: вони встановлюють цінний тег 10% менше, ніж оригінальна ціна, щоб було маневреним для барбекю. Так, повільно, я вирішив продати.

Ну, мій правдивий один є Braggart, тому він сказав, як смарт ми. І те, що виходить, якість для дитини приймала і продаємо його зараз практично за однакові гроші. Ось де він почав. Моя мама і мати-на-правила, щоб побачити, як ми робили і що було нове.



Тоді прийшов пропозицію про продаж сестри чоловіка «старе ліжко» на третину ціни, а потім погодився, що було приємно подарувати безкоштовно. «Нехай вони сплачують вантажним таксі. Думка... Хто забирає гроші, щоб подарувати подарунки? Чи не ви платите таксі, чт?

Я особисто відповідальний. Чому я повинен дати мій синовий кот, якщо у мене вже є плани на гроші, які я отримав від нього? І доторкнувшись до моєї дитини знову! Коли вони мали можливість, вони приймали її, як вони пилили. Що потрібно знати про це?

9932879

І чоловік вирішив не брати участь у цій боротьбі, він не піклується. Як чоловік, я повинен бути неправильним. Тож нехай мені не так і нехай нічого на всіх, але боротися зі своїми родичами і бути так само невірно. Якщо ви хочете, продати реберця, і якщо ви хочете, дати його назад.

Як ви можете побачити, я не маю на увазі. Саме тому я звертаюся до редакції. Подаруйте мені деякі поради. Звичайно, ми не переважаємо цю ситуацію, але це питання принципу: ми повинні залишатися на нашу думку. Або ні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное