Чому лікарня потребує ікони Божої Матері «Тендеранс»

Моя друг Людмила працює медсестри в інтенсивному догляді протягом багатьох років. І останню ніч, Ліуда і я зустрівся з кавою, збирався довго. Я шукаю, і вона тримає іконку. Цей образ практично в кожному номері на підвіконні. І це я купив додому! - сказав Ліуда, а потім сказав мені історію, яка викликала мені бажання поставити цю ікону в будинку.

Сьогодні видання. "Сайт" Хто свінгериІкона Божої Матері «Спец». Історія рідкісного образу і молитви!





Ікона "Тендерінг" має довгу і красиву історію. У церковних описах ця ікона згадується як іконка Серахіма Сарова, яку він сам назвав «Все Хосе». До цього Ікни, навіть під час життя святого, загострилися багато хвороб.

Ті, хто молиться в цьому шляху, загострюються в цей день.

Тим не менш, найцікавіше, що не так довго, що сталося диво, а образ цієї ікони відвертий. У 1994 році жінка з Брянської області (Наталія Мурашкіна) збиралася купити образ Пресвятої Богородиці «Тендеранс». Перед тим, хто Сен Серапхім Саров любив молитися.





Після того, як один магазин лічильник Наталії виловив великий календар для прокатки стін за минулий рік, де ця ікона була присутній. Жінка вирізати образ і повісити її на стіну. Піраючи, вона перевернулася до Пресвятої Богородиці щодня, дивлячись на цей образ. Про це заявив близько 5 років, до тих пір, поки будиночки православного парафіяну почалися. дивнийй

Одного разу в 1999 році, коли Наталя Миколаївна залишилася в домашніх умовах через хворобу, вона раптом відчувала чудовий запах. Квітковий запах прийшов з того ж розмноження з календаря, який вішує на стіні. Що ж вечір, Наталя та її чоловік вирішили обрамляти образ. І коли вони вийшли з стіни, вони дивилися. Божа Матір Він прийшов з іншої сторони, а також.

р.

На наступний день пара читати до образу Пресвятої Богородиці Пресвятої Богородиці. І пішов ікона! З тих пір, і до цього дня, його потік продовжує майже цілий рік, не підрахунок Лентй

Хто є помічником всіх, хто запитує? Загоює хвороби. Але це допомагає жінкам особливо. Цей образ часто адресований батькам дівчат, щоб хасти і чистої Матері Божої Матері допомагає маленьким виростити щасливі, безбарвні і веселі. Крім того, ніжна Діва Марія вважається покровником вагітних - вона проявляється для зачаття, безпечного перебігу вагітності, швидкого і безболісного пологу.





Багато жінок, які офіційно визнані безпліддя, змогли насолодитися щастям материнства після поклоніння святині.

Вважаємо, що молитва цієї ікони гаманці з гордості, ліньності, ванності та жаді. «Я соромлюся, з гарним серцем і душею, і я, печені, раджу відправляти ніжність серця і душі. й

р.

Ось молитви, варто сказати до цієї ікони.

Перша молитва – «Свячення Пресвятої Богородиці» Отримайте нашу незадовільну молитву, збережіть нас з сландців злих чоловіків і від смерті, подаруйте нам місце в першу чергу і радість в сурві.

І подаруйте нам, Божої Матері Божої Матері, від усього зла, і надайте нам, грішних рабів, праву руку на другий приході Сина, Христа нашого Бога, і наші спадкоємці, щоб бути як Царство небесного і вічного життя з усіма святами назавжди і коли-небудь. Амен.



Отримаєте, Всесправжливий, Все-п'ясний Господь, Леді Бога-парента, ці почесні подарунки, до тебе один прикладний, від нас, невигідний ваших рабів: від усіх поколінь, вибраних від усіх істот небесних іземних, найвищого з'ясування, заради тебе Господь влади з нами, і Ви Син Божий відомий, і гідний Його святий Тіло і Його Найчистіший Чистий кров; той же благословенний є Бог, хто є все геностійкість, і почесний Господь Світла.

І тепер, всі молитви Божої Матері, не перестати молитися за нас, непривабливих ваших службовців, щоб позбутися від всіх порад зло і всіх обставин, і бути збережені до нас, не загартовані від кожного отруєння діаболічної; але навіть до кінця, від ваших незгодних молитв, тримати нас, за Вашим поступом і допомогти нам збережені, слава, хвалі, подяки і поклоніння для всіх в Трійці, і тепер ми надішаємо Богу, і всі в одному і всіх віках. Амін.



Я також пропоную дізнатися історію чудотворної ікони Ахтира Божої Матері. Беєвери стверджують, що це вилікує всі захворювання і викорінює бідність. Молитва на іконі допомагає багато людей!



Дізнатися більше про іконку «Вибір» Божої Матері Почуття тепла. Я також вирішив купити цю ікону для моєї сестри, яка зараз 3 місяці вагітна.

Слова цих молитв можна сказати без ікони. Найголовніше, що слова щирі і з серця.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное