Салат на зиму «Смажені овочі», для якого потрібно взяти тільки кілограм

Цей рецепт. зима Я успадкував його від мого бабуся. У нашій сім'ї вже багато років приготували. Салат болгарського перцю і помідорів, морква і цибулю готують просто, але виходить дуже смачним і ароматним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки зимовий салат "Овочі, овочі," або як мій мама називає його, "Це кілограм." Цей салат, безумовно, стане вашим серцем!





Салат болгарський перець і томат Інгредієнти для тесту
  • 1кг морква
  • 1 кг болгарського перцю
  • 0,5 ст. цукру
  • 1 кг цибулі
  • 1кг томати
  • 0,5 ст. солі
  • 250 мл рослинної олії
  • Суть 1 ч.л. (70%)
  • бай-лист
  • перець


Підготовка
  1. Очищаємо моркву, промиваємо і натираємо їх на великій тертці. Наріжте перець скибочками, а потім в смужки. р.



  2. Очистити цибулю і нарізати їх. Помідори можна дрібно нарізати або пропустити через м'ясорубку.



  3. Покладіть овочі в каструлю, заповніть рослинним маслом. Варити овочі приблизно півгодини після кипіння.



  4. Покладіть лавровий лист в сковороді, 2-3 горох розсіяного перцю, трохи суть і варіть ще 5 хвилин. Додати сіль і цукор за смаком, краще додати їх в кінці приготування.
  5. Поставте салат в стерилізовані банки, прокочуйте кришки і викладіть його вниз.





Також я пропоную вам увагу на рецепт приготування салату «Кубанський». Дуже смачна і яскрава, тому ви зможете заощадити літо в банку!



Зверніть увагу, що овочі можуть бути в різних пропорціях, в залежності від яких вам подобається. Головне, що маса томатів не змінюється, так як інші овочі готують в своєму соку.

Це один Салат з болгарського перцю А томати спочатку зникнуть від застілля, перевіряються родиною. Я додаю рослинну олію від заготовки до пілфи.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное