Просте випробування для довголіття, яке для доброти серця розповів дружині лікаря

Ми не говоримо, що кожен хоче відчувати себе добре і жити довго. Як дізнатися, чи є фізична форма людини нормальною? Редакція "Сайт" Покажіть, як добре ваше тіло.



Звичайно, щоб дізнатися про те, як добре функціонує ваше тіло, потрібно взяти багато тестів. Ви можете перевірити свій сучасний стан здоров'я самостійно. Експерти виділити кілька знаківякі можна використовувати для оцінки стану тіла.

Знаки хорошої фізичної форми
  1. Ви можете зв'язатися з пальцями.
  2. Ваша частота серця швидко повертається до нормального після вправ.
  3. Ви не маєте зайвих живих жирів або стегно жирів.
  4. Ваше тіло легко переміщається.




Ви починаєте потіти на ранній стадії діяльності. Ви спокійно виконуєте щоденну діяльність. Ваша постава ідеально підійде (або практично ідеально). Ви робите фізичні вправи з легкістю. Важко провести весь день сидячи.





Як багато вищевказаних елементів можна звернутися до себе? Якщо деякі з них не відповідають Вашому здоров'ю, ви повинні думати про те, як ви можете поліпшити вашу фізичну фітнес.

Якщо ви зацікавлені в цій темі, нижче ви знайдете досить популярні і надзвичайно популярні. Тести визначення фізичного стану. Розроблено бразильським вченим Claudio Gil Araujo. Вам буде потрібно трохи більше 1 хвилин, щоб завершити його. Під час виконання тесту потрібно враховувати точки. На початку тесту у вас є 10 точок. Кількість балів забитих буде залежати від кінцевого результату.

  1. Зніміть взуття і поставте на підлогу щиколотками хрестом. Габаритний зображення



  2. Сидіння щиколотками перехрещено на підлозі. В той же час Ви не можете допомогти собі.й Якщо ви неперевершено підтрималися своїми руками, візьміть 1 точку. Якщо ви втратите баланс, візьміть 0.5. Продовжити сидіти на підлозі 1 хвилину.



  3. Потім, не розбираючи ноги, намагайтеся отримати. Підтримуючи себе своїми руками заборонено. Штраф 1 точка.



  4. Після цього оцінюйте фізичне здоров'я за допомогою простого масштабу показників.





Ви можете зробити тест? Або це дійсно складно? У коментарях з їх результатами поділилися сміливо. Бажаємо вам міцного здоров'я і довгого життя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное