Що робить жінок змінити ім'я покоївки?

Взяти ім’я чоловіка після шлюбу – це традиція, яку слідують навіть феміністам. Здавалося б, ми спостерігаємо цей користувальницький користувальницький час, але насправді є більше причин, ніж ми думаємо. Зміна Вашої назви – це особиста справа для кожної жінки. І все ж це дуже цікаво, чому ця традиція ще боролася в епоху гендерної рівності?

Р

По-перше, вважалося, що наречена зобов'язана взяти прізвище свого чоловіка, так як вона пройшла в сім'ю. З підйомом феміністського руху жінки по всьому світу почали відмовитися від цього порядку речей. Взявши ім’я чоловіка, ви погоджуєтесь, що він є головою сім’ї. Тільки сучасна сім'я не обов'язково працює чоловік і жінка домогосподарка. Це може бути протилежним. Тоді, що точка зміни вашого імені?

кс.

Іноді жінки дотримуються традицій, адже це зручно. Наприклад, ми не вибираємо ім'я покоївки, але прізвище чоловіка може бути набагато більш синорічною. Крім того, вчені виявили, що зміна прізвища нареченої штовхає їх світогляду.



По-перше, вони переконані, що пропозиція руки і серця повинна зробити чоловіка. Створює відчуття «перфектної сім’ї». Одне ім’я об’єднує подружжя та їх дітей в окрему інтегральну одиницю суспільства.



Багато жінок вважають це романтичним, що вони і їх чоловік поділиться однаковим прізвищем, тоді вони будуть мати дітей і, звичайно, поспадуть у спадок свого батька. Наречені звернулися, що вони радять, що дружина погоджується взяти свою назву. Багато людей дуже відхилені, якщо наречена хоче зберегти її ім'я. Це може викликати конфлікти з родиною подружжя.

, Україна

Але є також пари, в яких жінки плоско відмовляються змінити їх прізвище. Тоді люблячі кімнати погоджуються на подвійне прізвище, а іноді вони самі приймають прізвище дружини. Незвичайний, але дуже романтичний.



На нашому настрої та самосприйняття лікує Ваш вибір та поведінка. В залежності від думки інших не існує вибору для жінок. Деякі люди, які обіймають традиції, тому що це легше для інших, щоб сприймати подружжя з однаковою прізвищем в цілому. Наприклад, при виготовленні ваучерів, в іншому випадку може бути конфузія. Ситуація посилюється, коли дитина росте в сім'ї і не розуміє, чому мама і тато мають різні прізвища.



По-перше, жінки відмовляються змінити своє прізвище, коли вони одружилися в середньому віці: «Це незручно переробити всі документи на майно, це не тільки паспорт, який потрібно змінити, а й інші аргументи такого роду можна знайти на жіночих форумах. Питання зміни назви було збільшено і більше. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное