Чому жінки, які не вимагають зайвих питань, так рідкісні ці дні

Жінки в любові часто можуть запитати дивні питання. І вони роблять це з самодобра, або це якийсь тест для людини. Тим не менш, розумна жінка не побачить чоловіка на дрібниці. У цій статті ми зібралися проблемиЯка мудра жінка не просить.

96143234

Іноді ці питання змушують вас закохати землю. Я знаю це з власного досвіду і почула подібні коментарі від друзів. Все, здається, бути дрібним, і тут, як болт з прозорого неба. Намагатися сказати щось неправильно в відповідь, жінка може бути відхилена.



Так ось п'ять запитань жінки часто запитують своїх чоловіків. Не турбувати супутника з такими допитами: вірити мене, ніхто не любить такі «жіночі речі».

Ви думаєте, що потрібно схуднути? Включаючи всі інші питання, такі як: «Як я жир?» Або, "Щоб я втратити?" Реальний людина ніколи не скаже у відповідь, що потрібно втратити кілька додаткових фунтів. Навіть якщо жінка трохи жирна і вона не має ідеальної фігури. Всі хороші чоловіки розуміють, що це може пошкодити.

233000 р.

Чому це питання можна назвати супутньою? Тому що це провокація для чоловіка, щоб сказати: "Хто, у вас є ідеальний малюнок, що ви?" Дуже добре, коли це правда, але це питання найчастіше використовується для підвищення самооцінки. Розумні жінки ніколи не роблять цього.

Який мій друг? «Я побачила, що ви подивилися на неї. Ви думаєте, що це претенд, ніж мене? Якщо чоловік любить ваш друг, він би мати стосунки з нею. Може бути, він так само любив її як людину. Немає нічого неправильного з цим. Але ніхто не любить такі сцени ревнощів, а жіноча невисока самооцінка додатково відчужує чоловіка.

р.

Чому ви шукаєте? Іноді можна подивитися на когось несвідомо. Коли ми бачимо красиву людину, ми можемо подивитися на одяг, стиль, зачіска. Шукаємо вікно магазину. У вас є очі - давайте йому дивитися на інші іноді. У таких випадках не турбують обраного з цим ступенем. Ще одна річ, коли він відчинив зірки в інших жінок і не пропускає спідницю сам - це зовсім інша розмова.

594803

Як багато жінок, які ви були перед мною? Не запитайте про минуле і запитайте про колишнього. Схожі питання просять чоловікам і жінкам. Що можна сказати про людину? Якщо є любов, буде лояльність і повага. Чи може людина бути сімейною людиною або жінка, ймовірність 50/50. Ви повинні навчатися довіряти йому і не слухати слова, але подивіться на дії.



Хто є більш важливим для вас, мене або ваших друзів? Це питання може бути названо найактуальнішим у списку. Справжній чоловік повинен мати друзів з ким він може витрачати час на те, що він хоче. Дивитися футбол, піти риболовля, мати пиво і просто чат. Вашим партнером є те, що кожен з ким він перебуває у відносинах. Нормальний чоловік повинен мати все в балансі. Час для відносин і сім'ї, і час для роботи, друзів і захоплень. Таким чином, ви не повинні бачити обраного вами питання.



Звичайно, кожен може сказати щось висипання на емоції. Чоловіки прощають своїх жінок за своїми висипними діями, неспроможними питаннями або необґрунтованими ревнощами. Це зовсім інша річ, коли це відбувається часто, і ви почуєте такі стипендії майже щодня.



Звісно і розумні жінки не роблять цього: вони знають це через самодобутність і низьку самооцінку. Ми хочемо, щоб любити і бути коханим, розвивати ваші стосунки і навчатися довіряти один одному. Це єдиний спосіб знайти гармонію і любов.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное