Чи можна пити каву з молоком і з якими продуктами несумісний напій?

Я не розумію всю красу. молокой Коли я був студентом, я можу пити 3-4 склянки капучино в день, і що здавалося б прийнятним для мене. Проте, в певній точці я почав помітити, що після кавового напою мій живіт почав боляче. І в цілому це кількість кофеїну не дуже яскравого проспекту.



Поза «Ложки» Я повністю усунув молоко з мого раціону. Я звернулася до мене, але це не завадило мого інтересу до теми. Чи правда? Кава з молоком не підходить для всіх? Що, якщо молоко не є єдиним продуктом, який не сумісний з каву? Дякуемо!

Кава без молока Кава без молока, капучино, латте, допіо, повітряний... На вибір кавових напоїв є настільки великим, що бариста в будь-якому кав'ярні легко порадує вас. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що він не повинен додавати його. ароматний молоко.



Поза «Ложки» Звісно, думки експертів з цього питання різняться. Деякі дієтологи стверджують, що поєднання кави та молока гірше засвоюється організмомй Інші, навпаки, кажуть, що молоко компенсує очевидні недоліки кави.

Наприклад, під час кави нижня кислотність шлункаМолоко прискорює його. В результаті створюється баланс. Крім того, кожен знає, що кава вимиє кальцію з організму. І молоко, навпаки, є джерелом незамінного макроелемента.

З або без молока? Який кавовий табір повинен приєднатися? По-перше, потрібно будувати відносини з молоком один раз і назавжди. Якщо ви не відчуваєте себе після іншого латте, молоко, ймовірно, не працює для вас. Не зайве згадати такі особливості тіла, як непереносимість лактозий Важливо розуміти, як реагує ваш шлунок на інші молочні продукти.



Поза «Ложки» По-друге, зверніть увагу на інші аспекти. Наприклад, сам. Кава калорійна досить низькай 250 мл реальної меленої кави без добавок містить лише 2 ккал. Але якщо додати молоко і цукор на напій, вміст калорій буде багато разів більше. Якщо ви стежите за фігурою, то цей варіант явно не підходить для вас.



Поза «Ложки» Всім відомо, що кавові тони. Багато хто п'є його вранці, щоб остаточно прокинутися і взяти участь у роботі. Тим не менш, це тільки можливо, якщо немає молока в каві. Молочний продукт Зменшує навігацію впливу кавий Це може допомогти, якщо ви хочете мати чашку кави ввечері. Завдяки молоці, ви не отримаєте безсоння і падати.

Основна проблема кави полягає в тому, що в поєднанні з іншими продуктами вона може уповільнити поглинання корисних мікроелементів. Наприклад, дубильні речовини, що містяться в каві, вплив на поглинання цинкуй Тому люди з проблемами серця не повинні поєднувати каву і червоне м'ясо, птиці, горіхи, квасоля або устриці.

Вегетаріанці та вегетаріанці не слід споживати кавові та залізні виробий Наприклад, горіхи, бобові та соєві вироби. Справа в тому, що рослинні продукти містять неоднорідне залізо, яке важче перетравити, ніж гемо (середнє походження).



Не поєднується кава і продукти харчування, що містять вітамін D. Наприклад, яйця, яловича печінка або жирна риба. Вітаміни Дефіцит є загальною проблемою для багатьох людей. Чому ризикувати його і запобігти його всмоктуванню? Експерти рекомендують не поєднувати Головнай Чашка улюбленого напою краще пити не раніше 1 години після їжі.

Ще один гастрономічний табу. жирий Через це поєднання рівень цукру в крові різко підвищиться. Регулярне звернення може призвести до бідного здоров’я. І в найгіршому випадку - до появи цукрового діабету.



Поза «Ложки» Якщо вам не подобається смак молокоМожливо, ви п'яте неправильну каву. Наприклад, я зрозумів, що я не можу стати арабікою. Я не люблю смак занадто кислим. Тому я обрала більш гіркі варіанти з презервативацією Робуста.

Що таке кавовий напій? Ви коли-небудь робили незвичайну каву з вершковим маслом або сиром? Ми побачимо вас в коментарях!

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное