Які помилки Микола Амосов попередили тих, хто готував макарони Амосова на початку осені

Якщо ви витратили свій дитинство в землі радянських народів, ви, ймовірно, знаєте, що Амосова паста. Довгий отримав ім'я ефективних народних засобів для зміцнення організму. Автор цієї «вітамінної бомби» – хірург однойменної назви – Микола Михайлович Амосов. Проконсультував цю суміш сушених фруктів і меду всім пацієнтам для швидкого відновлення.

Тепер питання підвищення імунітету особливо гострий. Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я вирішив нагадувати вам, як приготувати цей надійний, дуже смачний і неймовірно корисний засіб дива в речовині хвилин.



Ця делікація необхідна всім: як в боротьбі з поточними недугами, так і для профілактики. Справа в тому, що паста Амосова, крім вище, відмінно підтримує роботу серця, запобігає застуді, а також покращує сон. Цей список може піти, але зараз зрозуміло, що така баночка вітамінів повинна бути в кожному будинку. Як зробити цей знаменитий паста?

інгредієнти
  • 150г сушений
  • 200-250г лимон
  • 150г родзинки
  • 150г дати
  • 200-250г меду
  • 150г клітки
  • 150г горіхів


Підготовка
  1. Спочатку потрібно знати про кілька нюансів приготування інгредієнтів. При виборі сушених фруктів не варто купувати дуже красиві, блискучі. Ціна такого привабливого зовнішнього вигляду - обробка спеціальними хімічними складами. Якщо ви вже придбали ці, то потрібно замочити їх на 20-30 хвилин у воді. Але це, я повинен сказати, не вітається в цьому випадку. Також, навіть матовий, добре сушені плоди слід залити злегка теплою водою протягом 5-7 хвилин, а потім висушити рушником. Дати не потрібно замочити, просто швидко мити під проточною водою. Потім також висушіть рушником і видаліть кісточки.





  2. Зробивши попередні маніпуляції, лимонЗрізаємо її на дрібні шматочки і знімаємо кістки.



  3. Горіхи. Ми ретельно перевіряємо залишки оболонок і перегородок.



  4. Всі підготовлені інгредієнти скручуються м'ясорубка.



  5. До подрібненої однорідної суміші додаємо мед. Якщо вона вже подається, просто пофарбуйте її в водяній бані. Дуже акуратно і повільно, так як мед не можна нагрівати при температурі вище 40 ° С. В іншому випадку він втратить всі свої корисні властивості і може навіть завдати шкоди.



  6. Ми ретельно перемішуємо і ставимо її в чистоту сухе-банкй Деякі люди рекомендують стерилізувати їх тільки в разі. Дядько! Паста Амосова повинна зберігатися в холодильнику під кришкою. До їжі 2 рази на добу.





Паста Амосова досить бюджетна, але Користь і простий у виробництві продуктів. Скоріше приготуйте пару банок цієї вітамінної суміші, щоб забезпечити відмінне здоров'я для себе і ваших близьких. Доброго здоров’я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное