Як мити одяг втулки, щоб брендувати речі надовго зберегти зовнішній вигляд

Іноді здається, що не можна позбутися від побутових проблем за хвилину, а термінові господарські хори ніколи не закінчуються. Те ж саме стосується питань сімейного бюджету. Іноді ви просто не розумієте, де всі гроші йде, тому що крім побутових хімічних речовин, круп і комунальних послуг цього місяця ви нічого не платите.



Якщо ви знаєте, що відчуття згубленості з накопичення таких проблем, редакційна колегія "Сайт" Я з радістю допоможемо вам позбутися від неї!

Раніше ми писали про те, чому ви не повинні витрачати занадто багато часу на миття, і сьогодні ми поділимо поради про те, як зробити процес прання речей максимально ефективним і одночасно економимо гроші.

В сучасних реаліях пральна машина не більше нічого зайвого або важкодоступу. Навіть сім'ї з невеликим доходом мають можливість взяти це диво технології в розстрочку або зберегти необхідну кількість, щоб придбати її менше шести місяців.

І ще багато продовжуємо невпинно уникати «потрібних витрат», нехтуючи тим, що через такі заощадження вони втрачають більше, ніж кілька тисяч рублів, а саме, неоцінний час і здоров'я.

Р

У той же час заможливі сім'ї не зажадають грошей на придбання спеціальних парових систем для делікатного видалення забруднюючих речовин з тонких тканин і регулярно використовують послуги сухого прибирання.

Багато людей середнього віку не розуміють цього виду відходів. Ми вважаємо, що такі витрати, як звичайний збиток багатих і не підозрюють, що насправді всі ці витрати нічого, але розумні заощадження. Як мінімум, це те, що один з наших читачів думає, які поділяють історію життя її багатого друга. І я хочу відзначити, що її аргументи дійсно роблять вас...

Історія читача: Ми зустрілися з Nastya 7 років тому. Ми пішли в коледж разом, і ми привітали в гуртожитку. Разом ми повинні подолати багато труднощів і вирішувати багато проблем, включаючи фінансові. Саме тому наша дружба з кожним роком зростала, незважаючи на те, що після закінчення наших життєвих шляхів, які пережили в абсолютно різних напрямках.



Настася в Рязані, і Настася заміжна московська олігарха і стала власником величезного котеджу на рублі. І все ж, незважаючи на такі драматичні зміни, ми все ще часто бачимо її і обговорюємо один з одним хворобливими темами дівчат. На одному з цих зустрічей ми почали говорити про прибирання будинків (зокрема, миття).

Звісно, в басейні були ностальгічні спогади про замочування речей. Це було багато задоволення, щоб запам'ятати ці дні, але коли я згадував, що я все ще зробити це, мій дорогий друг посмішка миттєво знизився.



Про те, як зберегти гроші, я зрозуміла, що слова Настя більше сенсу, ніж думки, які я всмоктував як дитину. Я тепер розумію своїх мотивів витрачати гроші на хімічне очищення та спеціальне пральне обладнання. І тепер я хочу поділитися своїм новим баченням з вами.

Перша причина того, чому Настя не вдається вдатися до методів грубого миття - це висока якість її одягу, яка є життєстійкість до пошкодження її. Розтирання плям з твердими щітками і замочування ніжного шовку в сильному хімічній, в результаті замість вітражної ексклюзивної речі, можна отримати чистий і свіжий рагус.

Важливо відзначити, що покупка дорогих і якісних речей є ще більш економним, ніж відходи. Ці речі служать своїм власникам набагато довше.



Все, що можна відправити на барабан пральної машини, не боятися пошкоджень, друг сортує не тільки кольором, але і за типом тканини, і тільки після того, як вона промиває одяг в відповідному режимі.

Що не можна довіряти машинним пранням, сорт Nastya за типом забруднюючих речовин, а потім вирішує, як боротися з ними. Такі речі відправляються до сухого очищувача або на спеціальну парову шафу.

Що стосується сухого прибирання, одяг віддається не одне, але відразу кілька нарядів. Це секрет економії. Для оптового замовлення будь-яка компанія стягує плату.

р.

Серед інших речей, організації, таких як сухі очищувачі, що розсмоктують всі хімічні відходи, зокрема, без забруднювання навколишнього середовища. При цьому залишки хімії від пральної машини неминуче потрапляють прямо в каналі, а потім в океани.

Крім того, використовуючи пральну машину принаймні двічі на тиждень, ми споживаємо величезну кількість електроенергії, платіж якого також істотно впливає на сімейний бюджет. Але тільки після прикладу мого друга ви можете зберегти не тільки гроші, але і час, який набагато цінний.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное