Підприємець, який може знайти контроль над вічно психотичним чоловіком

Кожна людина зіткнулася з проблемами сімейного життя. На жаль, не всі здатні впоратися з ними. Наприклад, що робити, якщо чоловік Чи є він з лінії? І як ви визначаєте цей каркас?



Щоб відповісти на ці питання, сьогодні редакційний відділ просить допомогти фахівця. На прикладі важкої ситуації ми розглянемо причини, чому шлюб Можна розтягнути. І, звичайно, ми сподіваємося на ваш відгук!

Reader Ірина ділить свою проблему з фахівцем:

«Комунікація з чоловіком навряд чи нормально. Дуже специфічна і дуже напружена. Що б я кажу, це так само, як ходиться через minefield. Реакція чоловіка важко передбачити. Він може торкнутися або не відповідав мені на всіх і прогулятися мовно на дні.



Я думаю, що це його сім'я. Поведінка матері-в-права нагадує деякі ігри: завжди evades відповідей, натяки на що-небудь, робить претензії. Не дивно, що його син виріс таким же чином. Я пам'ятаю мене, що ми б розірвав і він взяв б діти.

І про постійні образи, я просто тримаю мов. Не завжди зрозуміло, що я зробив неправильно. Коли я хочу дізнатися, що проблема є, я чую деякі абстрактні нецензії. Спочатку чоловік говорить одне, а потім інший, і так далі.

788897,00 Р

Я не знаю, що це не було. Я відчуваю, що я постійно в аномальній ситуації. Не знаю, що очікувати. Може бути мій чоловік психічно хворий.

Давайте подивимося, що буде відповідь фахівця:

«Зрозуміємо про психічний стан чоловіка. У сучасному суспільстві досить поширений стиль спілкування. І вони безпосередньо залежать від навколишнього середовища, де людина виросла і піднялася.

У цій ситуації вплив і тиск матері-в-прави можна чітко простежити. Її спосіб зв'язку - яскравий приклад того, як жінка стає хостям у встановленому патриархічному світі. Щоб зупинитися, потрібно вдатися до хитрощів, хитрощів і маніпуляцій.



На його сині проходив візерунок поведінки. Але, на жаль, ви не можете переробити дорослого чоловіка. Його мова ігор і маніпуляцій зрозуміла, але це безперечно переносить його.

Є лише два варіанти. Намагатися зберегти шлюб, необхідно негайно звернутися до сімейного психолога. Однак ніхто не гарантує, що чоловік погоджується з цим. Якщо ситуація не йде добре, єдиний логічний результат може бути розлученням.



Для того, щоб чоловік прийняти пропозицію допомоги від фахівця, важливо знайти правильні слова. Покажіть його, що проблема реальна і серйозна. Якщо ситуація не змінюється. Але це обов'язково варто спробувати. Якщо чоловік погоджується, це буде невелика перемога. й

Пам'ятайте, що ви повинні працювати на будь-яких відносинах. І якщо ви не зробите це на час, будь-який Труднощі можуть бути додатково загостреній Якщо ви відчуєте це в житті, зв'яжіться з нами. Хто знає, можливо, ваша історія допоможе вирішити свою проблему. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное