Життєвий доказ, який дешевий ремонт може мати приголомшливий вигляд

Ремонт завжди викликає милосердя і кін для глобального катаклізму, який, безумовно, не буде без жертв. Але, згодні, часто ми йдемо з нагоди «що люди будуть говорити», але жити в квартирі не їх, і ви! Чи варто розраховувати так багато на дорогих фінішах і однаково дорогих майстрів? Оренда квартир можливо.



Ми в новинах. "Сайт" Він був натхненний жінкою, яка живе в Іспанії. Недовго тому вона і її сім'я переїхали в нову квартиру. Як новий. Приймали все до сантехніки, навіть розетки скручували. В цілому, Мартха вирішив не витрачати гроші на ремонт і подбає про це себе. Він каже: «Я живий доказ дешевого ремонту!»

Дешевий ремонт квартир Марта каже, що вона мала купити перший штепсельБо вона має маленькі діти. Не думаючи двічі, вона помістила свою сім'ю в чистому приміщенні, попередньо промиваючи підлогу і стіни там. Так що діти мали щось зробити, вона дозволила їм пофарбувати на всі наявні поверхні, і вона пішла на встановлення торпа.

Р

Коли сантехніка була дрібною (приймала Мартха весь день), вона вирішила, що вона нічого не хоче залишити від попередніх власників, обрізаючи навіть підлогу. Розпочалися роботи з ремонтом «будьба». Мартха намальований, замішується, приклеюється, укладений. Найважче було з плиткою, яка повинна бути встановлена рівно. У другій спробі працює тільки на другий.

Перший номер, який був переданий дітям, забарвлений ними на стелю. Неприємні діти підіймали питання систематично і Марта надихнула цього рішення. Коли стіни були готові, вона почала фарбувати їх. Коли ремонт завершено, жінка купила нові карнизи і вішали штори. Що це?



Марта відмовила ламінату і дерев'яної підлоги, плитку в гарячому Іспанії охолоджувача. На стінах немає шпалер, просто фарба І мої власні малюнки. Мінімальні меблі, з яких п'ятдесят відсотків на кухні. Жінки повідомляють, що квартира навряд чи з'являється що-небудь ще, ніж кондиціонер – для життя досить. І втомлена фарба завжди може бути змінена.

Давайте подивимося, що ми можемо використовувати з цієї квартири. Я впевнений, що не всі люди мають великі суми, щоб облаштувати реальні хори. Якщо взяти мене, у мене є цегляна обробка стін. Я б посипав її і покривають його лаком. Що робити, якщо я думав про це? плоскийй




  1. Перш за все, щоб зосередитися на часі. Якщо ви не виконуєте дві роботи, і ви не працюєте, ви можете зробити хоча б частину цього, якщо це не всі. Це дозволить зберегти не тільки матеріали, але і на екіпажі. Ви можете відірвати шпалери і стару штукатурку самостійно, а також зняти будівельні сміття. Приклад Марти.
  2. Ви можете піти ще далі і зробити свій власний стяжки, вирівняти і розбризти стіни, викласти вниз. Підлогай Чудовий YouTube прийде на порятунку, яка сповнена тематичних відео. При бажанні можна освоїти необхідні навички і поступово зробити все самостійно. Він може бути перебудований, але Рим не був побудований прямо. , Україна



  3. Якщо ви вирішили зробити все самостійно. Ці, як правило, дорогі матеріали і мебліЦе не частина ваших планів або бюджету. Будь-який хай-тек недорогий. Прості і функціональні рішення підійдуть вам, такі як лофт, еклектика, Скандинавія. Ці напрямки передбачають бетонні стелі, покриті лаком, тим самим бетонними або цегляними стінами. Якщо вони не перетворюються за невизнання, то не впадуть до бюджету. Простота обробки компенсується агресивним декором або деякими яскравими плямами. Ви завжди можете експериментувати з цим.

    Р



  4. Збережіть на стелі, встановлюючи натяжку. Триватиме довго і приховувати всі недоліки старого стелі. Висота компенсується глянцевим покриттям, тому немає дискомфорту. Щоб зробити з меншою кількістю крові, товсті рельєфні шпалери можна приклеїти до стелі.
  5. Найпростіше закінчити стіни простими монохромними шпалерами або з невеликим малюнком, що не передбачає великого споживання матеріалу. В цілому, тепер він сповнений всіляких штукатурок, і якщо правильно зануритися в мережу, можна знайти варіанти і способи, як зробити все.



  6. Дно елементарно покритий лінолеумом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я навіть думаю, що якщо вибрати між ним і дешевим ламінатом, лінолеум буде більш практичним. Плюс багато кольорів. Єдина точка полягає в тому, щоб покласти її прямо, або навіть приклеїти її.


Кілька рекомендацій
  1. Якщо ви живете на периферії і відчуваєте, що ви не можете зробити це самостійно, ви можете взяти один універсальний конструктор, який знайомий з усіма видами робочих місць. Це буде набагато дешевше, ніж екіпаж.



  2. Зробіть оцінку, щоб чітко зрозуміти, що ви готові витрачати гроші на. Завжди погоджуйтеся з конструкторами, як і що буде відбуватися, зробіть документ разом, щоб він не був «і слова».
  3. Коли мова йде заміна віконКраще замовити їх від виробника, особливо якщо ви збираєтеся замінювати їх все. Що обов'язково буде дешевше інсталятора, тому що ви можете обговорити знижку.



  4. Нові меблі дорожчі, але в квартирі все ще потрібно бути мебльованими. Торгові майданчики Щоб допомогти вам, люди часто продають речі в хорошому стані за низькою ціною. Тоді ви зробите для себе, довго живете в інтер'єрі!
  5. Покажіть авторський підхід і дайте вільний реінанс на вашу творчість. Це ваш життєвий простір, і ви маєте право використовувати найбільш цікаві ідеї для його дизайну. Головне, що це недорого.





Оренда квартир Не виглядає страшно. Прочитайте історію Марти. Краще ще, поділитися своїми руками. Написати коментаря, що ви економите? Тут є корисна стаття про те, як планувати ремонт квартири. Довірте мене, це не буде зайвим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное