Історія дружини, яка бере на себе котлети з тарілки дружини для освітніх цілей

Невеликі конфлікти в сім'ї здаються загальним місцем. Тому багато жінок не можуть помітити, як їхня половинка курортів критика частіше і частіше. Немовля зловживання Ви можете дізнатися заздалегідь, щоб запобігти маніпулятору від гри на ваші емоції і контролювати вас.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона хоче поділитися історією жінки, яка стала жиром після пологів. Нагадував чоловіка. Чи може такі відносини вважатися непристойним?



У 6 років одруженого життя я подарував три роки. Сьогодні Артем 5 років, Маша 3, і молодший Леша - лише половина року. Не просте. Так не дивно, що я нічого не маю, пише Оксана, 36.

«Я був в моїй 30-ті, коли Саша і я зустрівся. Всі мої подруги вже одружені, і я все ще не міг знайти половинку. Робота, будинок, робота знову. І ось він, високий, красивий, колишній спортсмен, керівник відділу. Я не думав, що мені подобається. Я зрозумів, що все було серйозним, тільки коли він зустрівся з матір'ю. Мати не відома нікому.



«Мій мама-в-одному виявився найсолодша жінка. Вона відразу сказала Саша, що я був гарною дівчиною, і штовхнув його, щоб одружитися. Ми дуже заміжні. А потім Артем продемонстрував, я припинив роботу. З тих пір, поки я пішов тільки з постанови до постанови. й

«Я не відправляю своїх старших до дитячого садка, бо я вдома. Артем для танцю та малювання. Я все ще працює з Мері. Але діти мають багато спілкування. Я відчуваю себе дуже гідною матір'ю.



«Проблема прийшла з іншої сторони. Я отримав вагу після пологів і зважився під 80. Хоча він використовується для того, щоб бути як кан, він зважився 49. Я пішов в тренажерний зал принаймні двічі на тиждень. І тепер немає способу з трьома дітьми. Якщо ви намагаєтеся навчатися в домашніх умовах, вони прилипають, повісили в руки. Іноді я не відчуваю себе достатньо для вправ. й

«Моїй чоловікові в першу чергу згадував мене як ведмедя, так і танці. Збережіть його навіть, щоб бути так круглим. І тоді я припинив походу. Тексти пісень, а це означає: Він більше любить мій вага. й



Хто повинен харчуватися менше? "Дяку п'ятницю ми обідали з чоловіком на столі. Я кладаю три пиріжки на тарілці і він сердився. Він взяв два з них і сказав мені, що час втратити вагу. А потім він додав, що якщо він любив іншого, це буде мій відмова, а не його. Чи можна ви уявити?

«Я відчував себе дуже некомфортним, але я знаю, що це мій недолік. Я хотів би бігти по салонах і манікюрах з педикюрами. Або хоча б масаж. Але немає часу або грошей для такого задоволення. Я роблю маски в домашніх умовах, це все. й

Чоловік добре заробляється, але потрібно одягати дітей, і платити за муги, і орендувати, і кредити. А Саша повинна добре одягатися, щоб виглядати представником. Він бос, після всього. І ми допомагаємо мати-взагалі. На мене немає грошей.

р.

«Я не можу вибрати одяг зараз. Після того, як 49кгс, все я спробую мені відчувати себе як слон. Я вже втратив віру, що я можу стати таким же, як раніше. Всі надії тільки для матері-завдання, що вона не дозволить чоловікові залишити сім'ю, жінка скаржаться.

У цій ситуації мастурбація, хто, піклуючись про дітей на дружині, зраджує її проблеми і шантажу її, залишаючись на іншу жінку.

Чи не є керівником сім’ї, які поважають і поважають в цій ситуації? Ви можете відправляти дітей до дитячого садка, щоб дружина була більше часу, щоб піклуватися про себе. Милосердя, репродукції та шантажу не є точною допомогою, яку слід надати коханій людині.

р.

З іншого боку, жінка повинна думати більше про себе. Діти та їх розвиток дуже важливі. Не можна забувати про себе. Якщо ви відчуваєте себе комфортно, ви повинні зробити щось про це. Не дозволяйте їм пройти курс. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное