Салат з зубчастими буряками, з другої пластини якої ніхто не відмовляється

"Щоб вам подобається капуста з буряками?" А потім вона додала, "Не думайте, це не просто простий, невагомий буряковий салат - це справжня вітамінна бомба, а смак виходить за межі слів."

Рекомендую! солодкийОгірки, капуста і сметана. Цей салат, як правило, змащує стіл першим!



Салат з капустою Сьогодні редакція Веб-сайт поділиться інструкціями приготування їжі незвичайно смачно салатй Не можна відірвати!

інгредієнти
  • 2 буряка
  • 2 ст.л. сметани
  • 0,5 км
  • 2 огірки
  • рослинно-масляний
  • 1 кисло-солодке яблуко
  • 1 пучок петрушка
  • сіль


Підготовка
  1. Очистити буряк і вирізати кубом (1,5 по 1,5 см). Посмажити її в сковороді, нагріта рослинною олією. 3 хвилини обсмажити, періодично помішуючи, потім покрийте кришку і туші на ще 3 хвилини на повільному вогні.



  2. Обприскування капусти. Поставте її в глибоку миску. Огірок розрізають тонкою соломкою, яблуками - також соломкою. Покласти все в чашу капусти. 3610Р. 4200Р



  3. Візьміть буряк з каструлі і викладіть їх в чашу інших інгредієнтів. Наріжте петрушку ножем і додайте її до чаші. Залийте салат за смаком і залийте його сметаною. Подивитись його добре.



  4. Це, Смоктати готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як приготувати салат з буряком і чорносливом таким чином, що це не тільки смачно, але і дорого, щоб подивитися. Цей яскравий салат стане прикрасою святкового столу і обов'язково сподобається всім любителям експериментувати з інгредієнтами на кухні.



І познайомитися з рецептом докладніше, дивитися це відео з красивого каналу ShuStriiBUM.

https://www.youtube.com/watch? v=deUWZ1bjRg

Після дегустації цієї страви я сказав другу: «Я ніколи не хотів би подумати, що салат з капустою з буряком і яблуком може бути настільки смачним, просто смачним!» До речі, інгредієнти для цього салату можна приймати просто оком: див., що овочі в мисці було приблизно рівною кількістю.

Обов'язково варити це. ЗакускаВаша родина буде вдячна Вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное