Що приготувати, коли чоловік безшумно приносить м'ясо і йде на бізнес

Я хочу ковбаси. Смачний, домашній, "від духовки". Звісно, ви не можете просто отримати його, ми можемо це зробити. Це лікування. Скажіть, що нічого складного, інгредієнти найпростіші, без дзвіночок і сніжок. Вона погодилася навчати, бо вона живе в іншому місті. На ніч на вечерю. трусий



Редакція "Сайт" Не просто дівчата, є хлопці. І їсти ковбасу. Ось я. Ви повинні задовольнити всі потреби, право? Так, мій Тітка запитав мене, написав все вниз, це час, щоб побачити, що відбувається! Поставте свій фартух і дайте. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

925, з позолотою

Домашнього приготування свинячої ковбаси потрібно
  • 3кг свинини
  • 300г лард
  • близько 3-4 метрів дрібних поросят
  • сіль, перець і часник за смаком (гаркова тітка кладе багато)


Домашні свинячі ковбаси
  1. Для ковбас зазвичай підходять шийки або спинки. Необхідно подивитися, якщо шия досить жирна, то її слід очистити трохи або надати менше жиру. Хоча, якщо вам подобається жирна ковбаса, то залиште її як це. Все м'ясо потрібно трохи порізати. р.



  2. Сало зрізати занадто, але іноді краще затерти його важче або навіть пройти через м'ясорубку. Змішайте всі інгредієнти і змішайте їх належним чином. М'ясо можна в'язати, після чого додати в неї холодну воду.
  3. Заготовки можна придбати вже готовими, інакше їх потрібно замочити в розчині води і соди, а потім добре промити. Зазвичай зверху знімається. жир-фільмкишечник відразу нарізають на частини, які заповнять, потім промивають, накладають на ніс торпа. Потім кишечник повинен вийти і, якщо запах залишається, прогуляйтеся знову з спини ножа. Важливо не пошкодити оболонку.
  4. Для заповнення ковбаси вам знадобиться конус. Якщо на фермі немає такої речі, це буде зробити. пластикова пляшкаОдин, який можна відрізати. Тітка починається вручну, розтягуючи майже весь кишечник на конус і поступово розчиняє його.



  5. Ковбаса не повинна бути начинкою занадто щільно, щоб вона не лопалася під час випічки. Якщо є проміжок, в цьому місці ковбаса краще вирізати, нехай вона коротша, але без сифонів. Зав'язуємо кінці з регулярною ниткою.
  6. Тітка робить ковбасу ввечері, а потім одягає в холодильник всю ніч. Випічка в пергаменті в духовці на 180 градусів Цельсій до ірди. Після застібки і пальці з зубцем в набряклих місцях. У сорокі хвилини, готовий!





З редколегії Сауза вийшов дивним! Ми спеціально додали ще часник. Ні. В цілому ми можемо сперечатися про його кількість, ми взяли шість невеликих голів. Обов'язково писати в коментарях скільки часнику ви додаєте і які спеції ви використовуєте. Будь-який рецепт завжди може бути покращений!



Домашні свинячі ковбаси Це паливо для дорослих чоловіків, які піклуються про те, як не отримати голодний. Зрозуміємо їх ідеально! Подивіться на цей лізиновий рецепт для домашньої ковбаси, запечена в рукаві, відмінна альтернатива, коли немає гуц під руками. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное