Яка дружина виправдала себе, відреагуючи її батьківське спадкування, таємно від її чоловіка?

Подай спадок – це неприємний процес, який може знищити (або значно погіршити) зв’язки між близькими людьми. А можливість отримати умовну квартиру або землю шляхом спадкування часто пов'язана з невдоволенням інших заявників. Схожі оповідання відбувалися до одного з наших абонентів.



У мене є спадщина від моєї сестри молодша Галя. Вона народилася пізно, і коли вона виросла, її батьки вже пансіонери і не змогли допомогти їй. Одружився з сусідом і мав три дітей. Він не поганий чоловік, але скільки можна заробити в селі? Спробуйте годувати велику сім'ю з цими грошима, говорить Алла.



Коли його батьки пішли, Галя і її чоловік і діти пішли жити в місті. патернальной Я був для нього. Мій чоловік, а також моя дочка і син, не заважав в цьому. Що вони не знали в той час, коли я дав свою половину спадщини на користь моєї сестри і допомогли перереєструвати все. Але коли я побачила рідних про це, скандал зламався.

Мій чоловік не сказав мені на тиждень. Моя дочка з'явилася кілька разів на день, щоб запитати, якщо я міг відкликати мій спадок. Діти не розуміли, як я можу дати свою частку до сестри замість них. Я не знаю, як бути так маленькою і означою. Вони мають все необхідне.



Чому я зробив це? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Чоловік вирощує поле своєю технікою, щорічно збирає хороший урожай. Діти живуть в місті. Мій син одружений і мій дочка в коледжі. Вони роблять гроші, і ми допоможемо з грошима, тому що хто ще може допомогти?



Я зроблю рішення, щоб поділитися своїм спадкоємцем. Що потрібно поділитися? Це старий будинок, який повинен бути відремонтований безкінечно. Продам її за пару тисяч, які не змусять будь-якої погоди? Покращуйте життя сестри. Мій друзі розчарував мене...

Тепер чоловік постійно загрожує, що сестра “роздягається” батьківське майно Не хочу поговорити з нею. Моя думка не здавалося йому працювати. Я сподіваюся, що він приходить до своїх почуттів. Моя родина з братом була відмінною. Я насолоджуюся відвідуванням і грати з дітьми. Я радий, що я зміг допомогти їй, незважаючи на невідповідність близьких, сказав Алла.



Це життєздатність, що такі історії про спадкування не є невідомими. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І відмова від спадкування одного з заявників часто викликає непорозуміння в його середовищі.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І вибір останнього варіанту не здається очевидним і правильним для всіх.



Я радий, що сьогодні героїня зробити правильний вибір Він допомогла людині, яка її потребує найбільше. Однак відносини з дорослими дітьми і чоловіком тривожні. Ймовірно, Алла підозрювала, що сім'я прийматиме її рішення в байонети, якщо вона приховала все до останнього. Але може зробити що-небудь по-різному?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное