Як затишна дочка, яка реалізована в сорокі роки, гідність життя

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Заплава думок про минуле не поверне час і можливості, але відчуватиме сьогодення. Для того, щоб не полетіти в океані думки, ми пропонуємо вам прочитати обструктивну історію від життя одного читача.



Зібрано час: Останній місяць мій дочка і я на мій niece's wedding. Весілля була шикарна, добре організована, наречена з щастям. Після свята моя дочка залишилася на ніч, як ми живемо в різних містах. Уранці Лера сідає вікно темніше, ніж хмари. Шукаю її, вона кричить!



Я дивую, що сталося, але це було добре вчора. Вона сказала: «Так, це було велике весілля. Я ніколи не був це в житті і ніколи не буде. Я одружився без церемонії або весільної сукні! Я сховав стіни, пам'ятаю Lera одружився.



10 років тому я побачила свою дочку, щоб планувати весілля добре і зробити це правильно. Шукаю весільну сукню, щоб подивитися після, подумайте про зачіску, манікюр, перейдіть до гарного макіяжу художника. Я був готовий платити за все, після всього, тільки дочка одружена. Валерія не хочу почути про це, сказав, що традиції минулого століття ви можете просто зареєструватися. Що носити на реєстрі, мій Бог? Я повернув бліду, коли я побачила дочку в джинси і футболку.



Валерія була на своєму розумі з старшої школи. Коли решта випускників спробували на костюми та балонні сукні, Лера прийшла до презентації сертифікату в шортах. Я забрав папери і пішов додому. Це те, що її весілля виглядав як. Про народження Лера і не хочу думати, на відміну від чоловіка. Ці теми зазвичай обговорюються перед весіллям. Молодий і амбітний Lera вважав, що це нормально в юному віці не хочеться дітей. Ви повинні жити для себе.

кв.м.

За чотири роки одруженого життя, чоловік дочка не хоче продовжити бездіяльність, він хотів спадкоємця. І тепер живе жінка, яка подарувала йому трьох дітей. І пішов мій Лера, з часом вона зустрічає з чоловіками і каже, що вона не потребує нікого. Потрібно, ніхто не був.

р.

І тепер вона скаже мене, говорячи, що вона не народила малюка в вагу. Зараз Лера 38, немає сім'ї, і вона хоче мати дитину для себе. Коли я пішов, принаймні хтось буде жити для мене. Я просто не знаю, як вона буде шкодувати пізніше. Дитина є великою відповідальністю, я не хочу його страждати пізніше через деякі труднощі. Lera's 40, і вона ледь, що робить кінці, я не можу допомогти.



Я задоволена дитиною, вона завжди буде вразливою крихтою. Дуже болісно побачити її сумні очі і дізнатися, що багато хвилин життя пропущені, і зараз немає нічого не пам'ятати. Я все ще вірю, що вона встигла перебудувати життя. Якщо вона хоче одружитися, вона все одно буде мати дитину. Головне, що не посунути в минуле – повернути час не вийде. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. й



Редакція "Сайт" Я повністю погоджуюсь з мудрою матір'ю. Ви можете почати своє життя з новим листом сьогодні, чи є ви 18 або 80 років. Головне, щоб знайти впевнено в майбутньому, визначити, що важливо для вас в житті і прагнути до ваших цілей. Не дайте помилки з минулого часу. У світі є багато красивих речей, які користуються маленькими речами і хоча б іноді слухають слова матері.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное