Рекомендація Sadhguru, яка допоможе поліпшити харчування навіть відчайдушної господині

Мільйони самоізоляції не пройшли без сліду. Відомий спосіб життя привів до проблем з фізичним фітнесом навіть у професійних спортсменів, нехай тільки звичайні люди. І сьогодні ми повернемося до Садгуру для порад, які знають саме те, чому це стосується. фізика І чому сучасні люди зберігають себе у формі?

Викладання цієї знаменитої індійської йоги здавалося нам надзвичайно цікавим. Ми в редакції. "Сайт" Ми пропонуємо їм наші читачі, адже ці думки варто поділитись.



Я був в Ченнаї, де я говорив до членів громади. Не сказати, що ці люди були занадто великими. Вони просто намагаються виглядати як планета. Про них сказав Садгуру.

«Я запропонував, що вони виглядають в стані, як ціле покоління людей. Що було Ченнаї, як 50 або 100 років тому? Яка їх фізична форма? На якому рівні була їх фізична підготовка? ?

«Я говорю про найпоширеніші люди. Я не говорю про гімнастики або інших професійних спортсменів. Якими були звичайні люди? Ви можете побачити його навіть зараз. Просто подивіться на фізичний стан людей в сільській місцевості. й

р.

«Щоб ви погуляли вулицями Ченнаї і познайомитеся з голодним тигром. Скільки ви можете підняти дерево? Наші дереви, що ростуть вздовж доріг, зазвичай 3 до 4 метрів. Скільки ви зможете підняти таку ялинку і сидіти на гілці, щоб насолодитися наявністю дикої природи? Це можна зробити лише тими, які роблять так звану «чорну» роботу, які ковтають вулиці і так далі.

"Чому ж тигра приїжджаєш звідси? Не так. Про те, як ви потрапили в фізичну форму. До точки, де не можна робити фізичні роботи. Ви можете пройти лише в офісі, а потім піти додому. У сучасному світі важливо. Не важливо, якщо людина має фізика? ? ?



«Справа фізична сила людини – основа психологічного балансу. Люди не приймають його, вони навіть сміються на ньому. Все, що вони дивляться на світ через брелок, Sadhguru сказав.

«Ви скажете, що ви вказали багато через карантин. Не через карантин, хоча. Це своєрідна компенсація, яку можна побачити, наприклад, в кіно. Коли людина нічого не має, він їсть. й

«Не до того, як їжа була настільки доступною. Де б ви пішли, їжа буде доступна. Не варто подобатися. Корпорацій, які обладнані таким чином, щоб унітаз і їжа обов'язково знаходяться поруч один з одним, протягом декількох десятків метрів. й



Життя – життя і життя. Звичайно, розум накопичується, але життя не накопичується. Життя – це явище, яке потрібно знати. Не знаючи цього, людина завжди думає, що багатство накопичується. Чи є це гроші або тіло. Гроші можуть зберігатися в банку, хоча це може бути під тиском. Але якщо ви накопичуєте занадто багато тіла, ви повинні перенести його з вами кожну хвилину життя.

«Одна третина населення світу знежирюється і третина передається. Ви можете виправити баланс. Для цього потрібно знайти хорошу причину не їсти, наприклад, в середах. Тоді ви можете знайти 5 або ще 6 причин, які не мають вечері в інші дні. Вранці вранці. Знайти причину відмовити в вечері. й



«Для того, щоб увімкнути і соціально віддалено, отримайте на автобусі і залиште місто. А потім прийти додому на ногу. Пройдіть ще 10 миль, а потім поверніть на ногу. Якщо у вас немає гаманця або телефону. Ви будете прогулятися по дорозі. й

«Сьогодні тигрові тигри, що залишають на пороху вулиці ваших громад. Якщо ви не можете піднятися на дерево. Якщо ви сидите на підлозі, спробуйте стоячи тільки ноги. Якщо це працює, це не так погано, Садгуру сказав.



Цікаві думки, які дійсно варто думати про. Не сумнівайтеся, що чуйність харчування і правильне ставлення до їжі допоможе підвищити якість життя на вищому рівні. Життя не тільки питання накопичення. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное