Що відбувається, якщо карантин не закінчується?

Тільки сильний дух може жити кожен день, анотація з новин. Рік 2020 досить багато... І він потрапив на всі фронти: політичні, екологічні та, звичайно, епідеміологічні. Що можна очікувати від завтрашнього дня? Може бути ще один. карантин?

Херсон

На жаль, ця тема все ще болюча. І це не дивно, адже глобальна пандемія вражається абсолютно всім від невеликих до великих. Повідомляємо один одному: Ми просто втомилися.й Тіред, як зробив наш читач, який надіслав листа про розбиття серця до редакції. У ній вона розповідає про свої враження і страхи. Я сподіваюся, що це повідомлення відреагує у вашому серці!

Я пам'ятаю час, коли коронавірус був просто початком. Не вдалося уявити масштаб цього. Тоді мій друг з Москви з'яло записані аудіо повідомлення, в яких вона сказала, що вона не вірила в пандемію. Потім прийшла карантинна і нескінченна ізоляція.

Час був так швидко і повільно, коли я майже припинив себе. Життя, наповнене нічого, стала нормою для мене. Робота з дому стала рутинною. Я хотів би бути в домашніх умовах, що перші серйозні виходи після підняття обмежень.

, доб. 5

Як залишатися спокійним в натовпі? Чому деякі люди ігнорують основні правила безпеки? Чому виникають охоронці безпеки при вході в торгові центри, які приймають температуру тільки для видимості? Щоб бути чесним, всі ці питання залишилися риторичними.

Як я відчував про все. На деякий момент я відчув, як я приходжу до умов з реальністю. На фоні зростаючої байдужості страх спалахує час від часу. Помилки, які ніколи не закінчуються. Зроби, що мій батько буде хворий рано чи пізно. І побоюючись, що дискримінація «інфідельів» у світі стане більшою і більшою. Вони стануть каталізатором для нових проблем.



GettyImages Але я не можу жити в постійному страхі. Перш за все, кожен день бере на себе на фізичну і, головне, психічне здоров'я. По-друге, страх завтра, здається, заблокувати мене в вакуумі. Я не обмежився в русі, але я не хочу йти в будь-яку точку. Мій офіс відкритий, але я обирає для проживання вдома.

Зараз я розумію, що я емоційно нестабільний. Якби я втратив все, що колись приніс радість. І на фоні явних глобальних проблем, а потім є власне: сім'я або домогосподарства. Звісно, до деяких це може здатися тривіальним. Всі мої родичі живі, здорові і добре подаються.

Але в якому місці в нашому житті було нормальне визначення цих показників? Час робить свої налаштування. І тепер я не чекаю все, щоб бути океї. Я просто хочу, щоб бути океї. І я роблю все, що я можу зробити це таким чином.

Моя країна збиває нові рекорди на кількість випадків майже щодня. Лікарі підходять до краю переповнення, і лікарі довго забули, що здоровий сон. Як я пишу цей лист, напевно, заощаджуючи життя підвіски в балансі. Але це буде? Я щиро сподіваюся.



Ви уявите своє життя без масок і санітарних засобів? Я не думаю, що я більше. З банальних засобів захисту маска на обличчі виросла в щось більше. Тут є бар'єр між мною і світом. Я не люблю себе. Я сподіваюсь, що я закохався з ним знову. Але це займає час. Тим не менш, не існує.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Немовляй Пам'ятайте це нормально. І тут дуже важливо усвідомити, що щось неправильно з вами. А потім шукати допомогу від родичів і друзів або вузькоспеціалізованого фахівця. Будь-який час, вам обов'язково потрібна підтримка і розуміння особи поруч з вами.



й Ми говорили так багато 2020 року, і це поруч з кінцем. Яким буде новий рік і що буде далі? карантин? Це відкритий простір для відображення. Ми запрошуємо вас на коментар та надію, що ви підтримуєте цю тему. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное