Що зробив дружину, знайшовши лист на небесному чоловікові з коханцем

Як холодний душ. Здавалося б, не єдина людина, яка б не мріяла про спокійне життя без особливих зіткнень: мати будинок, процвітання і кохану людину поруч. назавжди. Але раптом це не зрозуміло, в якому розміщують щось клацання і кохана людина закривається. Ну, бо він має. листуванняй



Редакція "Сайт" Він знову поділиться з вами ще одним життям, який був поділений вдовою. Після багатьох років щасливого і стабільного сімейного життя чоловік раптом охолодився. Виявилося, що він має жінку, яка на 15 років молодша, ніж героїня. Але це дрібно. Ситуація була загострена тим, що чоловік раптом ... сказав, що щастить до землі вале.

Якби мій чоловік був замінений. Дочка запрошувала нас на відпочинок з цілою сім'єю, але Вася відмовилася. Він сказав, що він отримав багато роботи, щоб зробити, і він не відчуває себе добре: він мав проблеми тиску протягом багатьох років. Я зробив, але не зробив. Я відчував себе йому, після усього, не молодий, шістдесят-два років. Я пішов з дочкою і онуками себе.



Я пішов протягом трьох тижнів. Ми назвали, але, як правило, коли ви знаєте людину дуже довго, ми обмінялися по-справжньому фразами, і це над. Як тільки я повернувся, я зрозумів, що Вася була замінена. Він вийшов щебетатий І давно, як, шість місяців. Вона писав мені сама. Так я був в болі - неможливо донести.

Я лікував Васю з дому. Він сказав, що я не маю господині, це все брехня, вони хочуть, щоб мене покинути. Я не був. Він постарався з ним, але мій відступ був настільки великим, що я не слухав його. І тепер, судом, комою, і... мій Вася пішов. Ми сказали про те, що я дізнався про свою історію. Господиня послав мені всі листування.



Все відбулося, Вася мене загинула, як серце пахне. Я не можу приїхати до себе. Ми повинні пробачити, тому що вони не говорять іл. Але я перекресла все, перетнула все життя. Не можна заспокоїти: відступ, біль і гнів. Я не знаю, що робити зараз. Як їхати, як прощати людину? ?

Психологи погоджуються, що ця ситуація повинна бути збережена. Це єдиний спосіб прийняти його і поступово звільнити його. Ви повинні відчувати себе шкода для себе, дати собі свободу, сердитися, кричати, вирватися. Я знаю дівчину, яка в стресовому середовищі з чоловіком, збиті страви. І що зраджує її.

р.

Без нього вентиляційнийУ такій ситуації, яка буде досить адекватною, не вийде. Якщо ви прихуєте себе, пригнічіть їх, це тільки завдасть шкоди вашому психічному стану. Не знаю, як вони покажуть пізніше. Едак може сердитися у всьому світі і отримати життя, яке буде як каблук.

Якщо ви заспокоїте трохи, вам потрібно зрозуміти одну просту річ. Ситуація досить складна, після всього і Закрити Я пішов. Всі ці роки разом. І це. Відповідність і небезпека справедливі і, я повинен сказати, без зовнішньої допомоги впоратися з ним буде досить складно. Якщо у вас є можливість піти, наприклад, до вашої дочки, то, можливо, це варто. Але це наша приватна думка.



У будь-якому випадку, здається, що спочатку нам необхідно відчути всі емоції, пов'язані з фактом зради. За час, якщо це можливо, ви можете відчути біль втрати. Кілька десятиліть не так легко стерти з життя. РадістьУ мене є щось добре. Якщо це дуже складно, варто звернутися до психолога.

З редакційної колегії, цей досвід не є «люкі» для всіх. Ми не можемо попросити громаду, що ваша реакція буде такою. Яку пораду можна подарувати жінці, які бджолині, як боротися з болем і відступом? Ми чекаємо на Вашу думку в коментарях – напишіть її вниз!

Р

Відповідність з коханою Деякі діють як червона тканина, інші люблять шокову терапія. Але краще, коли такий удар не потрібен. Ось ще одна історія про те, як вижити звір свого чоловіка від блогера Олени Колотитової. Бажаємо вам міцності. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное