Спосіб годування рослин, після чого вони виростають з поновленим виноградом

Тема нашої статті полягає в тому, що метод підживлення кімнатних рослин. І ні, ми не пропонуємо ми використовуємо великогабаритний курячий бульйон для цього. Це засіб годування квітів розчином мінеральних добрив.



Своєчасне внесення добрив компенсує за недоліки грунту і гарантує здоров'я рослин, але дотримуватися порядку такої роботи досить нудно. І пропускаючи їх, ми ризикуємо бачити зелені домашні тварини з



Виготовлення добрив, використовуючи наш метод, простий. Рослини завжди отримують потрібну кількість добрив і щедро вдячні за догляд за регулярним і рясним цвітінням.

Годування рослин розчином Одним з найважливіших елементів для кімнатних рослин є азот. Його відсутність грунту зазвичай вказується поганим розвитком і блідо-зеленим кольором листя.



Витриманий цвітіння, слабка коренева система і невеликі квіти свідчать про відсутність фосфору. Недостатня кількість калію призводить до появи плям на листках і деформації краю.

322244 р.

Крім того, квітучі рослини потребують невеликої кількості магнію, заліза, сірки. Тому, купуючи в магазині підживлення для квітів, краще вибрати, що збагачений мікроелементами.



Я використовую для внесення добрив по графіку. Тепер я зроблю його простіше: Я шукаю в інструкції, скільки добрива потрібно на місяць, розділіть цю дозу за кількістю поливів і породи в воді, які використовують для поливу.



Виявляється, що я можу запліднити невеликими дозами, але регулярно. Рослини встигнуть поглинати їх і ніколи не зіткнутися з відсутністю або надлишком поживних речовин в грунті.



Нагадуємо, що раніше ми сказали, як замінити готові вироби з натуральними засобами, які замінять нові заплутані препарати і полегшують догляд за рослинами. А їх дія набагато ефективніше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное