Торт, для якого чоловік отримує ніч і їсть все з молоком

«Що можна зробити з гарбуза?» Я запитав мого друга, досвідчена варта, вчора. І вона, посміхавшись, подав мені її рецепт зошит і сказав: "Коли починається сезон гарбуза, я зроблю цей торт". Не можна відмовлятися від неї, так смачно. І найголовніше, він готується просто і без проблем!

Рецепт ґрунтується на тісто, як на тертці, але замість варення потрібно взяти соковиту і смачну гарбузову начинку. Сьогодні видання. "Сайт" Увійти гарбузовий пиріг Пісочне тісто. Це смачно!

р.

Що смачно можна зробити з гарбуза Інгредієнти для тесту
  • 200г борошна
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 1 яйце
  • 90г цукру
  • 90г вершкове масло
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 900г гарбуз
  • 1 ч.л. кориці
  • 0,5 ч.л.
  • 70г цукру


Підготовка
  1. Для Тестування У глибокій мисці з'єднують сіяне борошно, розпушувач і цукор. Проведіть все для однорідності. Додати зрізане масло з холодильника. Накачати масло в борошні і натерти її руками в невелику крихту.



  2. У окремому контейнері приводіть яйце, додайте щіпку солі і збити все виделкою до однорідності. Зробіть невелику депресію в тесті і залийте яйце в неї. Стирайте все спочатку силіконовою лопаткою, а потім своїми руками. Тісто не слід приклеїти до рук. Зберіть тісто в помаху, а потім розділіть на 2 частини: більша і менша частина. Трохи більше третини, менша частина, піде на посипку торта, і більшість є основою тесту.

    Невелика частина загортається в харчовій плівці і поміщається в морозильну камеру протягом півгодини.





  3. Випічка цвіль (У мене діаметр 18 сантиметрів) була покрита пергаментним папером, а потім викладають більшу частину тесту на ньому, рівномірно розподіляючи його по нижній частині цвілі. Поставте тісто цвіль в холодильник, приготувавши начинку торта.



  4. Очищений гарбуз нарізати невеликими шматочками, а потім подрібнити все в комбайні або замочити гарбуз в невеликій тертці. Шукайте, як комфортно. Подрібнений гарбуз поєднати з цукром і спеціями, перемішати до однорідності.





  5. Помістіть начинку на тісто рівним шаром. Зверху його мило на великій тертці тесту з морозильної камери.



  6. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40-45 хвилин. Р



  7. Це, гарбуз готовий. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт, див. це відео. кухар-канал "Юлія Малий" від прекрасної господині Юлії.

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Я також хочу дізнатися, як приготувати гарбузові кекси. Кращий спосіб боротьби з осінньою дощем!



Тепер ви знаєте, що ви можете зробити смачні з гарбуза! Я впевнений, що це серце і гарбузовий пиріг Ви хочете варити навіть найсвіжіші господині, адже інгредієнти більш доступні, і час і зусилля будуть мінімальними.

До речі, зловити свій власний життєвий хак: до начинки вийшов ще більш ароматний, можна додати лимонну шкірку до гарбуза і трохи лимонного соку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное