Кращі дні на місячному календарі для капусти в великих кількостях

Процес збирання хрустких і соковитих капусти на зиму - ніжна справа. Я впевнений, що багато домовласників мали випадки, коли капуста вийшла не зовсім успішним: або запах був не дуже хороший, або припинив і стала кислою передпокою ... Сьогодні видання. "Сайт" розповість бродіння У 2020 році вона буде щасливою. Ці підказки дивилися навіть мій бабуся, який був скошувавши капусту на кухні протягом десятиліть!

Виявляється, що багато власників знають дату христина белла Обрати лацінай Уявіть, в Інтернеті є навіть місячні календарі для капусти сметани!





Відомі люди стверджують, що якщо ви збираєте цей овоч на певні дні, ви можете досягти відмінного смаку продукту і довгого терміну придатності. І є дні при збиранні капусти неприпустимо: капуста або зіпсована, або просто не буде смачним. Такі дні обчислюються астрологами згідно з місячним або зодіаальним календарем.

Кращий. капуста на що виникають місяць. Найприємніший час - п'ятий день після нового місяця. Тоді він буде абсолютно смачним і довго зберігатися.



Саме в цей час мікроорганізми, відповідальні за процес бродіння продукту, стають дуже активними: процес бродіння веселий і веселий.

Не менш важливо дотримуватися календаря зодіаку. Якщо місяць в даний час знаходиться в знаку Ай, Таврю, Лева, Сагітараю і Капрікорну, то можна засолити. Що стосується предків, то було призначено для них, щоб розпочати сметану після вознесіння, тобто 27 вересня.



Але найгірший день для засмаги - повний місяць. В цей період капуста пом'якшує, стає бавовняною і дуже смачною. Краще не брати участь в засолювання і коли місяць в водяних знаках: Риби і рак, а також Вірго, інакше всі препарати ризикують покриті цвіль.

Так, краще. сприятливі дні в жовтні: 1, 17-18, 19-23, 28-31.

Найбільш вигідні дні в листопаді: 16-19, 25-29.

А Грудень: 22-26.





Я також поділюсь рецептом. капустаЯ не даю мені.

інгредієнти
  • 2.5кг капуста
  • 4 лаврові листки
  • пердят
  • 1.5 л води
  • 50г столова сіль
  • 2 ст. цукру




Підготовка
  1. Змийте капусту і видаліть верхню зелену і пошкоджену листя з голови. Розділіть кожен півень на 4 частини.
    Заповнити капусту, після відокремлення кишенями. Очищаємо моркву, промиваємо і натираємо їх на великій тертці.
  2. Змішайте капусту з морквою, але не думають. Поставте в чисту баночку, трохи натискаючи. Між шарами ставлять кілька лаврових листя і перець горох.
  3. Приготувати розчин бринзи в теплому кип'яченій воді солі і цукру до зникнення зерна.
  4. Залийте в банки капусти так, щоб вона повністю покривала капусту. Обкладинка може з кришкою, але не щільно. Покладіть її в чашу, так як під час бродіння, моршина буде підніматися і може переповнювати по краю.
  5. Залиште капусту на кухні близько двох діб. Примітка: Верхній шар капусти слід добре покрити брунькою. Час від часу необхідно звільнити гази від капусти, інакше вона буде гіркотою.
  6. Щоб поліпшити смак, можна додати насіння кропу або свіжої журавлини.




Також я пропоную вам дізнатися, як варити гурську капусту. Дуже незвичайний смак. Що таке дитинство!





Тепер ви знаєте, коли залишити капусту в 2020 році. Повідомлення соляна Краще вибрати середні і латексні сорти. І бродіння на зростаючому місяці. На дні повного місяця і нового місяця краще не збирати і засолити капусту.

Чи варто слухати? люнар в цьому випадку або ні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное