Гірка багато нареченої, батько одружений

Займаючи невелику дочку самостійно складно, коли потрібно перебудувати будинок і повернутися на ноги. Сьогодні ми розповімо історію одного батька, який одружився з дочкою в хорошому сусіді. У будь-якій книзі ви не будете читати про це.



Моя дочка і я ніколи не говорив про найгірший день її життя. Наш будинок спалений в цей день. Я працюю на будівельному майданчику. Коли я повернувся назад, було натовп людей на дворі, які намагаються викинути вогонь. Віра, що в лікарні, і негайно запитала: «Чи є мама?» – Я не можу допомогти, але ставити, відповісти на те, що мама тепер буде дивитися нас з неба.

Наш будинок спалюється до землі. Все село допомогло нам побудувати новий будинок. На решту мого життя я буду вдячний своєму сусіду Тарасу. Займав дочку з пальника, запозичив багато грошей, і приховували нас, поки ми будували. Через рік ми переїхали в новий будинок, Верочка була щаслива, що вона тепер має власний номер, і ця радість передана мені.



Я не можу відновити з того, що сталося. Я помітив себе весь час, думаю, що це буде краще, якщо це було мені і не моя дружина. У мене є батько і мати дочку. Я сподівався, що все буде добре, поступово все впав на місце. Я був загиблим про боргу, що я подав свого сусіда. Тарас запевнив мене, що я міг прийняти свій час, ніхто не був безпечним.

У мене був інсульт пізніше за роботою. Я був в лікарні, під час Верочка проводила мене передачі. Вона виросла справжню красу і дуже красиву дівчину. Вера вступила до відділення листування в інституті, щоб подивитися після мене вдома. Спасибі Вери, Я швидко повернувся на ноги, почав ремонт будинку. й



Відвідування сусіда, Тарас відвідав мене один день. Вера ввічливо залишила нас самостійно і вирушила до скульптури вишневих пельменів. «Ваша віра хороша, і вам подобається вишня», - сказав він. Я зважився і зрозумів, що Тарас прийшов до розмови. Я не говорю про дочку. І каже мені: «Ви не думаєте так, просто про неї. Він дуже любить з Верохкою, але він дуже сором'язливий. Ви можете поговорити з дочкою і забути про ваш боргу.



Вона не була проста для Vera, щоб її слухати, вона зберігалася, що я хотів продати її. Тим не менш, вона має дружбу і любить його дуже багато. Син сусіда, Андрей, є дуже розумний хлопець, він є свого роду і працьовитих, тільки 13 років старше Вери. Вера дуже хороша дочка, вона знав, скільки мені довелося пройти, до мого сюрпризу вона домовилася до весілля.

Коли юнаки ходили до вівтара, люди не змогли вірити, що наречений Андрій і не коханий Ігор. Андрій був дуже турботливим чоловіком і судом. Милий пара, я не був щасливим. І, як вона спробувала бути щасливою, вона не могла б заперечувати себе. Не пропустіть Ігоря. Пізніше виявилося, що вона таємно побачила його на своєму другі. Увечері я пішов до Андрія, що вони затримали на роботі. Він точно зробив. А коли вона прийшла додому втомлена, Андрій приготував її вечерю.



Андрій був вже у віці, коли він був час для дітей. Він не наполягав, але сказав Вера, що буде добре мати дитину. Вона не відмовляється, але не віддавалася за поспішкою. Після тремтіння зустрічей з Ігорем Вера дізнався, що вона була вагітна з ним. Вона була настільки щаслива, коли вона розповіла її дружбу, що вони мали дитину. Тільки Ігор не поділився своєю радістю. Він сказав, що він був знайомства іншої жінки і був збираний її: «Ви повинні розповісти чоловіка, щоб дитина була його. й



У сльозах Вера розповів Андрій все. Він просто тихо впакував свої речі і зліва. Я знав, що мій дочок зробив неправильне, але тоді вона потрібна підтримка. Коли прийшов час віддати народження, вона кладалась в стаціонарі і дивилася вікно, як інші жінки йдуть до своїх щасливих чоловік з дитиною.

Вона була дуже важкою для неї, але коли вона побачила її молодий син, вона зрозуміла, що для неї був хтось. Коли вона була виписана з лікарні, вони сказали, що там був чоловічий чоловік чекав сходу. «Ви повинні були неправильні, - каже він. А потім вийшов з лікарні невеликим пакетом і розірвав у сльози. Попереду її стояв Андрій в прекрасному костюмі з букетом ромашки. В'язавшись, він вийшов з руки і сказав, що й



Через два роки вони мали дочку. Я став щасливим дідом на землі. Я був правим, і Вера завдяки мені до цього дня. Іскра з'явився на очах, тепер вона не відходить від Андрія кроку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное