Як зупинитися в Матері Тереса у відносинах з матір'ю

Відносини між родичами Вони не завжди йдуть добре. І як правило, «рекорди» в кількості конфліктів один з одним є саме дочка-в-заголовок і мати-в-право. Жінки завжди мають щось для того, щоб сперечатися і зупинити розмову. Хоча практично будь-який такий конфлікт виростає з фантастичної проблеми.

Знаючи це, багато молодих жінок, навіть перед шлюбом, побудуйте власну модель поведінки для підтримки нормальних відносин. Одна з цих моделей здавалося досить цікавим. Таким чином, ми поспішаємо поділитися правилами, які один з наших абонентів був розроблений для себе.



Перед весіллям довелося послухати інструкції мого батька і бабуся. Так, коли я одружився, я визначився, як мій батько і мій батько, незалежно від того, що. Я жив з ними в душі, але кожен місяць і тиждень він став нестерпним для мене.

р.

«Як я був на межі нервового розбиття, я думав судом про те, що майбутнє може триматися на мене. Я знав, що я не можу піти на те, що це назавжди, так що він закінчиться розлученням. Ми вирішили змінити відносини. І змінити себе.

Я припинив бути «Мати Тереса» і ділігентно щіткою стороною, що стосується інших. 10 правил поведінки, які я розвивався з батьком-в-правом, були спасіння, я потребував так багато. й

Першим, що я зупинився, коли я був «пробіг». Чи мій мама-в-завдяки на столі випадково киньте щось ступеню в моєму напрямку? Я не тримаю тихого або переконувати себе, що я просто чув. Я відповідь. Іноді це досить жорстке. Захищаючи себе корисним і приємним.

Зупинити розмову з батьком-завдям про дрібні речі. На зустрічі зустрілися, обмінялися кількома фразами і розсіяними. Я слухаю свої скарги про один одного і про життя в цілому. Як подушка для сліз - це задоволення. Якщо ви слухаєте, то другий, і третій, ви також будете прогинути щось. й



Не дайте мені команду, я не даю вам команду або сім'ї. Коли я чую саркатичні зауваження щодо родичів, я відразу ж підтримую їх. Дад і бабуся є святими, і я не хочу жити з почуттям, що я зрадив себе.

Мій чоловік повинен підтримувати мене, дружину, а не інші родичі. Якщо він одружився, і будує сім'ю з мною, давайте йому бути доброю і прихильникою. Не просто для мене, щоб побороти всіх себе.



Якщо мої родичі в сім'ї, я не буду мовчати. Я не посміхатися, коли я кажу, "Ми не в сім'ї, але..." Якщо «білий» публічно називається «чорним», то ми повинні говорити про це.

Я припинив допомогу від моєї матері. Вони допоможуть мені один раз, по-друге, а потім в будь-якому аргументі вони підкажуть і підрахують, скільки вони допомогли мені, і я так голодний. Важко впоратися з собою, ніж відчувати себе постійно, що я раджу їм щось. й

Не скажеш: «Так, ти не треба говорити про все». Але заборона на духовні бесіди з матір'ю, які я зробив для себе окремо. Вона з радістю обговорить ваші проблеми, страхи та враження з друзями. В результаті, розуми не менше трьох пенсіонерів будуть працювати проти вас, молодої дівчини.

Габаритний зображення

Я припинив відповідь на неправомірні дзвінки моєї матері. Чому говорити, коли ви знаєте, що безкінечна розмова прослужить за гарною півгодини? Коли я не хочу почати розмову і зіпсувати настрій, я не відповів на телефоні.

І я дізнався про себе, що варто жити від матері. Здається банальний, але значно економить нерви. І у відносинах з чоловіком є кілька проблем, – укладено Алла.



Молодий жінка прийшов з деякими досить радикальними правилами. Здається, що відносини між родичами не працюють у всіх випадках, якщо Алла не хоче залишатися на зв'язку з ними. Що ви думаєте про віру дівчини? Якими є здорові вам і які здаються неприпустимо?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное