Історія матері-в-право, який проштовхував її онука на два тижні і спрощено, що вона не підняла йому правильно

Невеликий бабуся - це благословення для кожного бабуся. Тільки відносини з дітьми безпосередньо залежать від того, чи вдасться відвідати онуків. Що може статися в житті, і вона дуже щаслива для тих, хто може попросити допомогу від батьків. Сьогодні ми покажемо історію читача, який виглядав після свого онука протягом двох тижнів, не за правилами батьків.

р.

Увечері мій син назвав мене. Він сказав, що Руслана, мій дочка-в-право, відійшов від швидкої допомоги, і ніхто не залишить дитину. На шляху до лікарні мій син приніс семимісячний онук до мого дому з словами: «Допомогти, ніхто не може допомогти». Природно, я погодився. Моя зв'язка з дочкою-в-головою не закривається, але не поганий.



Моя онука була єдиною, яка тримала мене від свого народження. Я неодноразово пропоную допомогу молодим батькам: що може допомогти, я кажу, за допомогою кулінарної допомоги? Вони не хочуть, тому я припинив нав'язування. Останній раз я бачив Гліб, мій онук, був на початку весни. Руся - дівчина з важким характером. Тим не менш, коли всі сказали, щоб зупинитися в домашніх умовах, вона підшлунала про миття будинку з відбілювачем. Я ніколи не пішов до них. Я назвав пару разів, але вони відмовилися.



Так привезли мені онуки з усіма речами: одяг, баночки, іграшки. Коля - сказав він: "Не кладемо м'яч і перейдіть." Руся кладе сина, щоб спати, як це - насоси на фітнес м'яч, інакше він не падає. Я сказав, що немає часу для цього нещастя, нехай він йде до своєї дружини, тому ми будемо керувати. Я приймав пару днів відпустки на роботу в цей ранок за свій рахунок, пояснив все, вони пішли зустрітися з мною. й

Моя донька-в-правила мене п'ять днів пізніше, щоб побачити, як дитина робив: Уві сні? Як годувати його? - і десятки більше питань від грішної мами. Я заспокоїв її вниз, я сказав, що це було океї. Перший ніч був міцним, але ми це робили. У онуку знялися так, що сусіди побігли, але потім усвідомили, що маленька дитина, і закінчували. На третій ночей дитина закохнула. Я повертаю його на спинці, захоплю його, і він спить.



Моя донька-в-право не вірила, що я можу поставити дитину до ліжка без кульок. Я не купила дитячу їжу з магазину, варила все в домашніх умовах. Овочі та фруктові пюре набагато здоровіше, коли вони свіжі.



В результаті я подарував мені онуку на два тижні, і дочка-в-завдяки не тільки не казали подяку вам, але зробив скандал. Не про що я шукаю після малюка. На жаль, дитина вже під впливом стресу, і я надав мої методи в невірний час. Тепер я не дозволяв бачити мій онук. Але я впевнений, що я зробив право. Не потрібно від запліднення, щоб увімкнути змії дитини. Ви краще слухайте мене. й



Хто правий в цій ситуації і хто блюм важко сказати. Чи поганий, що бабуся погодився залишитися з онуком? І хто хоче не підняти дитину як батьки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное