Сіль на грудному хлібі, який чоловік в темних конфузах з тушкованою

Приготування виснаження. Не існує, звичайно, любителі злипання на плиті і заварюють щось схоже. Я знаю, як приготувати, але я не можу сказати, що я занадто пристрасний до цього процесу. Я зацікавлений в основному в м'ясі і що можна приготувати швидко. І краще всього, з запасом. Як, наприклад, сендвічй З усього варіння потім тільки перейдіть до магазину для хліба.

р.

Не означає, що ми в новинах. "Сайт" Всі Я просто хлопчик, і я не люблю рухатися занадто багато. Отже, якщо ви плануєте зробити кілька закусок на тиждень заздалегідь і не боїтеся від страшного слова «сало», то це рецепт для вас. А потім це зварити! Давайте перевіримо інгредієнти.

Як ви вже знаєте, ми будемо боротися з льодом і нам буде потрібно досить багато. Я не рекомендую приймати старі обрізки, краще запасатися на свіжому хорошому жирі з м'якою шкірою. Ви можете взяти з м'ясними променями, це тільки дасть мазуту спичність. Якщо, звичайно, це слово доцільно використовувати в цьому випадку. Проксимус



Вам потрібно.
  • 1,5 кг свіжої кришки
  • 3 цибулини
  • 2-3 морква
  • 3 зубчики часнику (можна бути більше, за смаком)
  • 2 ст. спеції, такі як «10 овочів» або аналогічна
  • 1 ст. хоп-сунілі
  • сіль і перець


Фарба на сендвічах
  1. Підготовка кип'ятіння до елементарної «щіткою і перемішати все разом». Починаємо з жиром і цибулею. Вони повинні пройти через болгарку. Вирішуйте, які шматки і в якій послідовності їх укладати - маса на виході повинна бути максимально однорідною.



  2. Тепер натирайте моркву на дрібній тертці і додайте її до меленої кришки разом з іншими інгредієнтами. З огляду на те, що всі продукти готові їсти, відразу смакувати. Переконайтеся, що спеції, сіль або перець знаходяться в правих пропорціях.



  3. Якщо все добре, розподіліть мазок на півлітрових баночках, покрийте кришки і поставте стерилізацію близько 4 годин. Переконайтеся, що вода повністю покриває банки і при необхідності додаємо її. Коли банки холодні, кладуть їх в холодильник. Дядько!


Від редакції. справедливістьЧому так довго буде стерилізувати і стерилізувати? Я хотів досягти ефекту тушки і отримати бажаний результат. Ви не повинні зробити це, але просто використовувати готовий мазок без стерилізації – це все ще буде приємно! Вихід буде близько 4 банок, тому не думаю, що продукт буде затримуватися.



Фарба на сендвічах Це чудовий спосіб їсти! Обов'язково напишіть в коментарях, які змащуються, ви досягнете успіху, а потім обов'язково ознайомтеся з нашим наступним матеріалом, як вибрати хороший і смачний льод і як звичайний матч може допомогти в цьому. Ми хочемо, щоб вам було приємно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное