Що таке бабуся, що всі її онуки з різних чоловіків?

Діти не завжди задовольнять очікування своїх батьків. Неважливо, наскільки важко вони намагаються, піднявшись рідною дитиною, дитина росте, щоб бути різними. Звичайно, навколишнє середовище також важливо. Але як бути коханою матір'ю і батьком, якщо їх син або дочка вуаєрист?

Р

Це проблема героїні сучасної історії. У нас з’явилася історія. Що таке батьки та діти? Чи є це дійсно випадок? генерація Чи існують інші причини?

Я був одружений протягом 25 років. Я вірю, що любов може статися один раз і назавжди. Я вже 50 років, і в той час я ніколи не думав про розлучення. Я був дуже щасливий, тому що майже всі мої друзі вдалося змінити пару чоловік. Як рукавички. І я пишаю, що мій чоловік і я зумів піти через всі радості і дивувати разом.



У нас є доросла дочка, яка більше не живе з нами. Я спробував встановити приклад для неї. Я підняв її як свого роду, чуйного і мудрого. Вона показала мені те, що любов має бути. Але дівчина виросла і ми припинили визнання її. «Життя занадто коротке, щоб провести серйозні стосунки і почуття», - сказала вона.

Повторено не тільки словами, але в житті. До природи вона дуже смертна, тому вона спала багато разів. Моя дочка зустрілася з першою любов’ю в університеті. Хлопець виповнила голову так багато, що вона стрибала з маррію його і скоро народила її першу дитину. Звісно, не хочу почути про освіту. Ми неодноразово пропонували свою допомогу.

Після того, як пара років, її батько впав: чоловік обдурив на неї. Повернувшись до нас на час. Здавалося, що вона прийшла до своїх почуттів, знайшла роботу, стала більш серйозним. Але незабаром вона зустрілася з чарівною людиною 15 років старше її. Знову ж таки в очах, знову висипаються дії. Я пішов з сина, і вирішив не записатися. А друга дитина прийшла разом.



Мій чоловік і я був просто некомфортний. Скільки часу ми попросили її легалізації своїх відносин? Немає використання. Дочка не заваджена і попросила не заважати її справи. Як ви не можете піднятися тут, якщо все згорнеться прямо перед очима? Чоловік дочки дуже дивний. Все добре і спокійно, бо він звик до нашої дочки, що має сина від її першого шлюбу. Чому це?

Ми просто звикли до неї, коли мій дочок каже, що вона переходить в оренду квартиру. Він сказав, що він мав боротьбу і не планує повернутися. Цього разу вона була вини. Недостатність руйнувала так багато відносин. Дочка починала ще один сердечник з хлопцем, який знав на місяць. А після того, як вона звернулася до нас, і була приурочена новиною: «Я вагітна».



Я соромлюся. Не знаю, як реагувати. Звичайно, я люблю своїх онуків дуже багато. Але всі вони з різних чоловіків... Я не думаю, що це нормально. Моя дочка запевняє мене, що все добре. Вона не працює і живе на аліментах і перевагах дитини. Я не слухаю довго. Що таке?

Редакція The Windy Людина Він часто живе з пристрастю. Він виступає тут і зараз, керуючись своїми емоціями і побажаннями. Вони не думають про майбутнє і самопізні. Не дивно, що дочка сьогодні героїнених богів, як це. Вона не потребує батьківських порад і навряд чи слухає їх. Тим не менш, не забудьте, що люди прагнуть змінити. Хто знає, що станеться з цією жінкою в майбутньому?



Які ваші стосунки з батьками? Ви можете випробувати подібні ситуації. Якщо ви поділитесь своїми порадами у коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное