Чи можна піти на дату з дитиною, якщо ніхто не залишає його?

У суспільстві є думка, що якщо жінка підняла дитину з попереднього шлюбу, вона практично неможлива будувати нові відносини. На жаль, багато хто переконаний, що дитина є своєрідним «причепом», відлякуючи потенційних чоловіків. Щоб зламати цей стереотип, редакційна колегія "Сайт" Вона поділиться сюжетом її читача.



«Що ми пішли на весілля співушини з цілою родиною». Наречена почала змащувати брата Діма її найкращого друга. Вона чудово похвалилася світлом, вони кажуть, вона дуже видна, скромність, турбота, добре варить. І сина, Вовка, потребує тато. І, як ви знаєте, для нормального чоловіка, дитина не є перешкодою.

Після цієї розмови кожен спробував зробити Dima якомога простіше з Light. Виявилося, що він не плутався з тим, що його новий друг має сина. В кінці він просить світло на дату.



До речі, Діма 30 років, він не одружений і ніколи не був. Не має дітей. Він живе окремо, оплачує іпотеку і любить футбол. Коротко, звичайний чоловік. Ми всі раді, що зв'язок може бути утворений між ним і світлом. Однак очікування не збіглися з реальністю. й



Наш читач Коусин називається.й «Дякуй своєму брату, він відкликав світло! Але вона пробачить його, якщо Діма просить прощення. У спробі дізнатися, що сталося, жінка отримала наступну відповідь. «Я не був, щоб залишити з, тому вона взяла його на дату. Може бути Dima не схожий на це. Через годину він пішов, оплачується тільки його половина векселя і був ірде! Хто це? Ви знаєте, що я зроблю на дату. Побачити, що не потрібно леді з причепом! вона впав на телефон.



«Я знав, що мій брат не міг це зробити. Звичайно, його особисте життя не турбує мене. Але я не можу з'єднати образ мого брата з іржі, що сталося в ресторані. Я вирішив не катування себе і назвав Dima. Що я почув мене, щоб сказати принаймні. й



Виявилося, що дата не була через дитину, так як кожен спочатку взявся. «Діти з ним, хлопчика. Ви будете сміятися, вона одружена і живе з чоловіком. Ми сиділи там каву, коли вона отримала дзвінок. На телефоні Света скаржав про чоловіка, бо відмовився сидіти з Вовою і пішли на бізнес. Ось чому вона повинна взяти хлопчика з нею.

Коли вона закінчила розмову, я вирішив запитати, як часто її екс-люда спілкується з дитиною. Ви повинні побачити її округлі очі! «Чи не гасить? Я одружився!- Хокінг я. Тоді вона пояснила, що вони довго дивляться один одному і живуть разом з інерцією. Вона попросила мене не хвилюватися, бо як тільки вона усвідомлює, що ми серйозно, вона буде файл для розлучення.



Після цього я вирішив запитати, якщо чоловік знав, що він був одружений і пішов на дати. До чого я чую, «Одно не!» Я не маю грошей, щоб орендувати квартиру, і він посміхається. Я сказав, що я не задоволений цим варіантом. Я оголосив мене сумніви про свою концепцію, тому що де є гарантія, що пізніше вона не буде за спиною, шукаючи запасний аеродром?



У той же час хлопчик додав палива в вогонь: «Мама, коли прийде Дад?» Вона сказала чоловікові, що вона збирається пообідати з колегою. Він мав забрати їх з ресторану. Це була остання солома. Я сердився і сказав, що чоловік оплачується вексель. Все, що я чув, "Ви не людина". Що я пішов на дату!



Як ви можете побачити, що блок струмблінгів у відносинах не є дитиною взагалі, але немовляти дорослих. Що ви думаєте про цю історію? Чи є наш герой правильно? Поведінка ваших думок в коментарях. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное