Золота порада чоловікам, які готові до вафії з молодою дівчиною

Чоловіки часто повертаються до своїх вірних дружин. А тільки їхні дружини здатні відновити порядок і комфорт в будинку і в душі людини. Чоловіки обманюють навіть красивими і досконалими в кожному сенсі слово дружин. Чому? Відповіли психолога Хуго Шуйця.



Чоловік не пов'язаний з незадоволеністю з інтимним життям з дружиною. Вони викликають глибокі почуття, пов'язані з старінням. Чоловік, який обманює дружину з молодим господинею, потребує підтвердження його привабливості іншим. Молода родюча дівчина є ідеальним способом довести всім і собі, що ви сповнені міцності, і якщо молоді дівчата привели до вас, то все попереду.



Редактори отримали цікавий лист від чоловіка, який зізнався своїй дружині форсону. До свого сюрпризу вони все одно отримаються і друзі, навіть якщо вони відокремили два роки тому: Люба - дуже мудра жінка, вона знає все про мене. Я не хочу залишити її, вона була дуже комфортною. У вихідні я відвідую мій п'ятирічний син і я відчую про нього і матір'ю. Не один дасть мені стільки турботи і тепла, як мій екс-дружина. Люба не могла прощати свою зраду, але вона дав мені три поради, які допомогли мені знайти щастя.

р.

Стоп блювотні себе. Почуття провини довго занурить вас, ви зрадили любов'ю. Не намагайтеся знову виграти довіру дружини, це ніколи не станеться. Це може стати те, що ваша дитина ніколи не прощадить вас. Це не те, що його матір токарний проти вас. Це лише те, що ви були повноваженнями малюка, і він не розуміє, чому ви покинули його надовго.

Люди, які пройшли через сімейну кризу, відчувають, що вони відсутні щось в житті. І не можна змінити: Якщо тільки я спробував бачити в дружині дівчину, я впала в любов з 10 років тому. Але я не робив цього, і я не докладаю зусиль, щоб врятувати нашу шлюб. Я вибрав простий шлях і зараз шкодую його. й



Не визначилися, що ви не будете щасливі, ні ваших дітей, ні дружини, ви вже закинулися, обманаючи на інший. Якщо вам важливо, щоб вам було чесним, Не лежайте до дружини і дітей, сповідатися і залишити. Це буде простіше для всіх. Ваша дружина перестане турбуватися про здоров'я і нервові поломки без причини. Подаруйте свою силу, щоб піклуватися про дитину. Проживання з молодою жінкою, тепер вона піклується про вас.



Так, друзі ревнощуть, що новий обраний один двічі молодший. Так, вони говорять про вас за спину. Зупинити мислення про це, якщо ви щасливі з цією жінкою. Будьте впевнені в собі і ваших діях.



Ви не можете судити людей, які не можуть. Немає одного без гріха. Важливо дізнатися від ваших помилок, намагатися не намагатися на одному rake кілька разів. Якщо ви робите вибір, будьте чесними і близькими. Тексти пісень, а це означає: Тексти пісень, а це означає: Lying не веде нічого хорошого. Що б ви порадили вашому другу в такій ситуації?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное