Найвідоміші книги, на які не варто витрачати час на відходи та візуальну акутію

З дитинства ми буквально начиняємось з дуже нудними книгами. Я не розумію. "Вінні Пої."Виявилося, що письменник ніколи не зосередився на дітей. Не дивно, що я нічого не розумію. Що було розглянуто класичний в радянських часів не обов'язково корисний сьогодні. Тексти пісень, а це означає: І це буде приємно, щоб завжди мати на руці. читання-листВони вважаються класичними, але можуть бути перевищені.



Редакція "Сайт" Я хотів би бачити світ читання з іншого кута, не боятися відмовитися і розвивати смак і любов до читання.



Ось список книг для читання: Кожен, ймовірно, має будинок. "Пригоди з гаклонської фіни" Марк Твайн. Ми навчалися дитячим книжкам. Але це правда? Книга є хорошим описом історичних реалій Америки тих років і, на мій погляд, краще його читати в дорослому віці, щоб не пропустити дійсно важливі моменти. І, звичайно, для того, щоб не прийняти деяких застарілих відправлень, переданих в цю книгу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

СОС! Дівчина! The Adventures of Huckleberry Finn, Mark Twain. #Illustration #дітилрустація #алюстрація #акварель #акварель #акварель #дистирол #kidslit #акварель #диспам #книжка #книжка #ekaterinakomrakova #дітрек #листрация #листолет #dillustrationeveryday #kidillustrations #kidillustrations #kidillustration #kidillustration #kidillustration #kidillustration #книжка #bookinfinlblocklblock

Апосту поділився ілюстрацією Illustration (@komrakova_art) на 8 грудня 2018 року о 10:48pm PST



Я також сумніваю, що наступні покоління поділяться хвилюванням "Лорд Кільця" Дж.Р. Толкен. Я не знаю, якщо хтось був удачливий, щоб отримати цей жир, як дитина. Але вони можуть принаймні запам'ятати цю історію з радістю. Не можна помилуватися думкою казкового світу, але сама ділянка проста, як три петні. Це класичний, і кожен чує його, але це не означає, що ніхто не в світі написано нічого краще за сто років.

(доб. 3)

"Кітч у Рибі" J. D. Salinger вважається підлітковий вік і навіть входить в шкільну навчальну програму в деяких школах. Але, на жаль, більшість людей все ще знайти його нудною і безглуздою. Західні критики радять читати замість "Олівія." Дороти Strachey. З цих двох я прочитав Salinger, і в той час я складав труднощі над ним.

Іноді дивний, щоб побачити сатиричний "Гулівєрські подорожі" Джонатан Сплав у шкільній бібліотеці. Цікавий атлас на англійському суспільстві тих років, але не найвибагливіших. І часто не зовсім зрозуміло для студентів. Чи хтось повернувся до неї у дорослому віці?



"Добрий, гармати!" Я особисто вважаю, що Ернест Хемінгуей хороша книга, але багато критики погоджуються, що текст відверто слабкий. Рекомендується читати далі. "Великий вогонь" Ширлі Хацард. Я не читаю його, але я розумію, чому вона критикується. "Добрий, гармати!"й

Зрозуміло, що ні я, ні західні критики не повинні бути сліпо довіржені, і ніхто не збирається сперечатися про смаки. Кожна книга має свої плюси і мінуси. Ми пам'ятаємо щось з дитинства і просто не можемо визнати, що ми були неправильними. До речі, було те, що після читання книги як дитина, як дорослий, ви зрозуміли, як не пов'язані з вашими ентузіазмами? Написати коментарях і не забудьте рекомендувати щось з себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное