трагедія матері-в-права, яка має годувати чоловіка і сина таємно від її дочки

Кожен має свої смаки. Навіть у тісних відносинах. доля Не тягати нікого. Але це відбувається в реальному житті? Або це дійсно різні?



Ми писали жінку, сина, що з дитинства звикли добре харчуватися і серцем. Як він виріс старшим, його смаки і звички різко змінилися. Не відноситься до віку або активної фізичної праці, спорту. Це трохи відрізняється. Далі ми подаруємо Вам текст листа в першу людину, на нашу думку, цікавий сюжет.

Моя кохана сина жив з нами в с. до 25-го дня народження. Моє батько і я насправді є міськими мешканцями, які переїхали на село від міста до простого життя. Не думайте, Атоша отримала освіту в місті, навчалася як програміст, і зараз заробляє хорошу зарплату.



З дитинства ми спробували дати йому всю любов, бо він єдиний. Вони добре обробили своїх друзів, вони розуміли, коли він знайшов десь, немовний. Він мав комп'ютер в ранньому віці, а також відеореєстратор і ігрові консолі. Неважко сказати, за популярністю він завжди був в першому місці.

Мій чоловік і я зберіг будинок більше для душі, ніж заробіток. Гроші привозили бізнес, тому Ванья часто переїхала на ділові поїздки, перевозивши товари з-за кордону. Але коли він прибув, він не мав душі в нашому маленькому сині, він постійно гравав з ним і помперував. Він також хотів зануритися в сільське життя: урожай, йти риболовля, подбати про худоби.



Ви знаєте, що ми подаємо Антону все свіжим. Одним з найважливіших переваг життя в с. Спарене молоко, свіжі котлети, куртки, сир, фрукти та овочі тільки з саду. І коли ми придбали варильний апарат і почали виробляти консервовану їжу ... Клітор був виконаний миттєво.

Як правило, виріс і розвивався. Місто, звичайно, завжди незадоволений і назвав його сливом, cheeky, але це діти, ви знаєте, який вік це: вам потрібно ствердити себе, показати, що ви заряджати. Антошка була невеликою складовою про це, але незабаром звикли до неї, адже ми перенесли його в хорошу школу, куди припинили такі «яки».



Закінчив Інститут. Так, в той час він жив у гуртожитку, але ми часто відправили його посилки, можна було перенести автомобіль через знайомство, яке часто переїхала в місто. Після закінчення навчання він переїхав до нас, бо він мав можливість працювати віддалено. До речі, в міжнародній компанії!

Тоді він знайшов дівчину і перейшов у квартиру в місті. Весілля, вагітність, і зараз готовий новий підрозділ суспільства. Я люблю дочку. Красивий, високий, з характером. Я нещодавно мав величезну скаргу про неї.

Моя дитина вирішила розширити житло і купила квартиру Виявляється, що буде двоповерхова квартира, яка багато часу, грошей і праці. Син отримував бригаду робітників, спочатку він навіть думав про допомогу селянам, але виявився тягаром для них. Добре, що робить мене краще. Тепер вся сім'я, навіть мій улюблений бабуся, буде жити разом за пару місяців. Що я думав.



У перший день дочка-в-одному знімають всю їжу з холодильника і виготовляли полки з деякими цілющими злаками, ягодами, сиром і всім іншим відпочинком. Я залишила тільки курку, молоко, кілька яєць. Вона сказала, що в сім'ї вони не з'їдають шкідливу їжу, і вона не дозволяє спокусити Антон з зубами і пастою.

Я раніше помітив, що Антон втратив вагу, але приписав його до того, що він почав піти в тренажерний зал. І це коли секрет вийшов. Ну і перші дні варили парові шпаклівки і картоплю. Дочка-в-завдяки Антону з'їсти його, бо «порошки свинини, і тому жирні. й

Потім я смажену курку, яка є свого роду дієтичної. І на боці подаються домашні скручування: гриби, огірки, лечо. Все вирушило в bin. Ви бачите, курка переварена, ми не можемо це зробити, а в скручках твердого оцту і солі дуже небезпечна для шлунку і кишечника.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я помітив, був своєрідним. І характер, як я зараз розумію, не строгий, але просто подразнений, явно від неправильного харчування.



Але я мама. Дочка, звичайно, не можна сидіти вдома. Вона повинна працювати на дровах, їздити на велосипеді, йти в місто на бізнесі. І це добре. Тому що в цей час я встигла обсмажити яйця з кварками, випікати млинці, гасити рагу. І годувати чоловіка, так. Він ще не знає, як пощастило він з матір'ю.

Після пари тижнів я шукаю - з'являвся мій син, і не як раніше, деякі депресії. Насправді, рожевий хлопець. Ми думаємо, що добре. Кілька місяців таким чином ми будемо якось вижити. А потім що? Ви повинні піти в місто самостійно, або відправити посилки, як в шпигунських книгах, га-ха.



Що ми робимо? Цей раціон «здоровий» насправді не корисний. В іншому випадку він не втратив вагу і характер не погіршився. Я думав, можливо, вона просто хвилювалася, що вона не повернулася до своєї колишньої ваги після вагітності і тепер просто перекусити всіх, ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное