Як приготувати бульйон краще і більш прозорим, ніж мати-в-право

Незвичайний лист прийшов до нас сьогодні! Написання молодої жінки, яка тільки заміжала кохану людину. Це питання: Як зробити відвар прозоримй Ну, дорогий Люба, з великою впевненістю ми відповімо і допоможемо.



І решта наших читачів ми хотіли б порадити не соромитися і писати нам частіше, тому що ми можемо дійсно допомогти, ймовірно, в будь-якому гастрономічному питанні. Пам'ятайте, приготування їжі – це мистецтво. Не достатньо, щоб зробити все відповідно до інструкцій. Також важливо принести трохи себе. Тоді результат буде незаслужений!

Як зробити відвар прозорим крилом душі абонентів Привіт, любителі "Сайт"й Моє ім'я Люби, і моя ситуація може здатися до вас, але для мене це питання життя і смерті, сім'ї. Так, так! Не сміятися!

Мій чоловік і я нарешті одружився. Усе пішов за планом, не було ніяких непланованих неприємностей на весіллі, що я дуже щасливий. Наші батьки, якщо вони не друзі, лікують один одному з повагою. Готель знаходиться в 10 км від готелю. Не був п'яний, кожен був добре.



Але одна з страв подається куркою. Красива ромашка в різних спеціях. Вони були фаршировані. Я вірю, що начинка необхідна тільки для гостей, для повноцінного обіду буде неприпустимо, тому що їх потрібно варити щодня, і вони харчуються в одному сидячому стані. Я зустрілася з вами.

Але тільки пара днів тому, думаючи про тих шин, чоловік раптом запам'ятував, що смачний бульйон його матері варений в дитинстві. Прозорий, жовтий відтінок. І це, як добре вона. Я відповів, що це елементарний рецепт, який став в Інтернеті. І я можу зробити один.



В кінці мій варіант вийшов сірим і хмарним. Я б'ю це означає. Тоді я, напевно, скажу, що мій мама мав свої курки в домашніх умовах, тому відвар, так що я був варений. Тоді чоловік, розумний хлопець, відповів, вони кажуть, і в ресторанах курчат-бройлерів. А бульйон красивий, золотистий. Вони можуть.

Ми навіть мали невелику боротьбу з цим грунтом. Я сказав, що я б зробив такий бульйон, і якщо він не схожий на це, я залишаю сім'ю! Звісно це жарт. Але, мої дорогі, навчити. Покажіть мені, як зробити цей бульйон красивим, навіть від магазину курки. Дуже дякую!



Експлуатація Для початку кілька корисних порад:

  1. Якщо ви хочете відварити від цілої курки бульйон, важливо, щоб всі пір'я і їх залишки видаляються; приманки, які обов'язково зроблять водяну хмарність; видаляють зайвий жир, який тільки зіпсує зовнішній вигляд відвару.
  2. Найтриваліший суп виходить з крила і ногий Такий бульйон буде насиченим кольором і ароматом. Не так жирний, але легкий і ніжний бульйон виходить з куряче філей Потрібен щось в між собою? Використовуйте курку або цільну курку.




Не боятися використовувати заморожену курку. Не вплине на сам бульйон, але м'ясо не буде настільки смачним. Важливо пам'ятати, що перед приготуванням м'ясо необхідно відтати до кімнатної температури.



Ви хочете багатший бульйон? Посолити його, як тільки він відварює. Але м'ясо може бути сухим. І навпаки: якщо ви засолити блюдо протягом 20 хвилин до приготування, бульйон буде придбати менш виражений смак і аромат, але м'ясо вийде як його слід. Якщо у вас є магазин курки до 1,5 кг, варіть його протягом 1,5 годин. Половина курячої тушки займе тільки 1 годину до варіння. Не додавати. в бульйоні горщика з міцним смаком, як ароматний перець горох і гвоздики. Смак курки буде руйнуватися. Але Мені потрібно додати чорний перець горох, лавровий лист, кріп і петрушка.



І останнє, але важливе правило. Не можна зробити курячий бульйон під кришкою. Горщик повинен бути без нього. Таким чином, окропом не буде контактувати з поверхнею кришки і стати хмарними. По дорозі завжди зберігайте вогонь до мінімуму. Мінімальний вогонь = мінімальні коливання відвару = мінімальні шанси, що це буде хмарно.

Нарешті, рецепт! інгредієнти
  • 0,25 курячі тушки ("квад")
  • 150 г моркви
  • 2 маленьких цибулин
  • сіль
  • перець-пека
  • бай-лист
  • 2.5–3 л води


Підготовка
  1. Спочатку потрібно замочити курку. У вас є ніч або день. Це дозволить отримати з можливих шкідливих речовин, які знаходяться в ньому (який знає, що ці курчати в цьому магазині начиняють). Крім того, вона отримає всю додаткову кров. Важливий аспект майбутнього бульйону без піни.
  2. Поставте каструлю на середню вогонь. Відразу акуратно покласти курку, лаврові листя і перець. Зріжте моркву на кілька штук, і просто відчистити цибулю від лушпиння без нарізання на шматки. Овочі також ретельно додають до бульйону. Зачекайте страву до кипіння.
  3. Коли ви починаєте кипіння, знизите вогонь до мінімуму. Не торкайтесь нічого і просто чекайте ще 1 годину. Важливо, що інгредієнти залишаються спокійними. Тепер додайте сіль і почекайте 15 хвилин до повного варіння бульйону. Зайдіть!





Шановні друзі! Ми сподіваємося, що наша стаття допоможе вам уникнути втрати в суперечці, і відтепер ви будете готувати тільки найкращі і найкрасивіші бульйони відповідно до вашого бажання. Ми раді, що ми змогли допомогти вам з порадами, і будемо продовжувати намагатися зробити те саме для кожного з наших читачів. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное