Коли вона була молодою?

Перед тим, що питання про те, чи є діти, майже ніхто не виник, і новини майбутнього материнства сприймалися як Боже благословення. У сучасному світі речі трохи відрізняються.

р.

Сьогодні, більше і більше дівчат запитують це питання. Більше і більше молодих жінок відповідають негативно. Не так давно з'явилася навіть окрема ідеологія, яка характеризується свідомим бажанням не мати дітей, які називаються «кільдом».

Однією з прихильників цієї ідеології є героїня сучасної історії Марини Сергіївни, тітка одного з наших читачів.

Моя тітка нещодавно виповнила 93 роки. Варто відзначити, що ця жінка не дивиться в її віці. Більш ніж сімдесят Тітка Маша просто не дати!



Вона не має дітей, тому що навіть у її юності Марія Сергеевна вирішила присвятити своєму житті своїм щастям. Тепер пізній чоловік Тітка Маша був в повній твердості з нею на цьому питанні. Так пара щасливо і комфортно жив 61 років в шлюбі.



Коли чоловік загинув, Тітка Маша не пошкодила її рішення. «Я не знаю, що я жив своє життя, і не те, що він повинен бути», - сказала вона. Саме так вона відповіла питання про те, чи шкода вона не має пари або трьох дітей, які тепер могли б подарувати своїм онукам і яскравістю її самотності.



Незважаючи на її венозний вік, ця леді все ще дуже активний і повний натхнення. Я розумію, що ніхто не буде чекати допомоги в пізні роки. Саме тому я поліпшив здоров’я у молоді. Щоранку я починаю з вправою і їсти тільки здорову їжу, мій тітка сказав мені.



Багато хто дивує, що вона не пошкодує її рішення. Хтось вірить, що вона просто не допускає її, але таємно відреагує «місцевої молоді».



Це просто Марина Сергеевна тим обліковим записом і йде на ніч. Він цвітає себе і любить життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное