Як поводити маму в-праві, якщо дочка-в-права завжди зачаровує і звикає

Час. кварель Зроби людей ворогів. І хоча всі знають, що і люди, які повинні відлякувати для будь-якого непорозуміння, це не заважає їм від капелюхів один одному. Але що якщо яблуко дискорду залишається невідомим, а на ставці зв'язується з власним онуком?



Наша героїня сьогодні була в дуже складній ситуації. Ви можете знайти свою історію знайомим. Так ви можете дати їй консультацію і допомогти їй зрозуміти проблему. Вона дуже потребує!

«Я не був кращим.» У віці 65 років я живу себе, і за останні 7 років я тільки радість був мій онуком. Сім'я чоловіка я не можу побачити або спілкуватися з будь-яким Моя донька-в-права не дасть мені. Звичайно, я не можу сказати, що я був ідеальною матір'ю. Я хотів вирішити будь-який конфлікт мирно.

І тепер я не знаю, що відбувається. Мій син - 40 років і він припинив розмову до мене. Це дружина і її змії. Часом я зателефоную мені сина, щоб поговорити з онуком за хвилину. Але його голос звучить різним. Я хотів би сказати, що він любить мене.



Не дивно, що його мама завжди штовхає його. Він говорить про мене, як я хворий і не повинен говорити мені. І тоді я маю на увазі, щоб довести свою норму. Це божевільний ...

Іноді я хочу бачити мій онука. Ми не будемо говорити про свою маму. Чому б я зрадила дружину сина, навіть якщо вона зробила те ж саме? Це приплив. Я знаю, що мій онук буде рости і розуміти. У той же час я отримую всіх шансів побачити його.



Ми спробуємо не перехрестити шляхи з дочкою-в-правом. Але останнім часом матчери запрошують мене на день народження. Я дуже дивився і прийняв запрошення. Звісно, з дружиною сина. На столі вона почала бажати мене про те, як погана мати і бабуся я був.



Послухаю, що я самогубний і думаю тільки про себе, я не можу стояти його, отримав і зліва. Яка точка початку іншої боротьби? Хтось на столі не потурбував, навіть мій син не сказав нічого! Я думаю, що це остання солома. Моя донька-на-правила думав, що розбиваючи мене перед усім, вона покаже її силу. Але в очах він впав нижче плінтуса.

Я не розумію, як мій син переносить це. Я знаю, що мій дочка-в-право завжди на своєму телефоні і спостерігаю мене написати йому. Я був на своєму списку контактів. Я пам'ятаю один день, від імені мого сина, написав мені багато непристойних речей. Зрозуміло, що вона її робила. Що вона хоче?



Я не маю нікого. Я не знаю, що робити. Не хочу, щоб зробити контакт. Я думаю, що це все про проблему житла. Моя сина захотіла мені дати свою квартиру і піти в село. Але немає ніяких умов для життя! Звичайно я відмовився. Ця гра була знаходжена на будь-який час. Чи є шанс виправити це? ?

Іноді важко встановити контакт з особою, яка не йде до діалогу. Тим не менш, якщо він не заважає. Здавалося б, що в цій ситуації найголовніше - зрозуміти позицію сина і попросити його за допомогою. Хто знає, можливо він. Стати заручником ситуації Він просто боїться робити що-небудь. У будь-якому випадку героїні сьогоднішніх сюжетів не варто відмовитися. Звичайно, ви не можете переоцінити дорослого. Але ви завжди можете знайти особливий підхід до нього.

55763434

Ви знаєте, що це дійсно? кварель? Якщо так, ви можете подарувати жінці якісну консультацію. Ми з нетерпінням чекаємо ваших коментарів і вдячні Вам за перебування у нас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное