Від чого дочка дочка батько був лютий і заборонений весілля

Весілля є одним з найдовших подій в житті будь-якої дівчини. Це не просто урочисте свято, але серйозний крок у відносинах, що може призвести до інших важливих рішень. Наприклад, переїздй



Можливо, не всі батьки зможуть прийняти такий швидкий розвиток. Крім того, мама або тато може не любити себе наречений. Що робити в таких ситуаціях і Як побудувати відносини з близькими родичами? Це наша історія сьогодні від життя з небанальним сюжетом.

Коли я розповідав батькам про мій ф'янке, він зламав в домашніх умовах. Дад був живим, що весілля не сталося, і я був божевільний. Я був у сльозах, намагаючись зрозуміти, чому мій батько був настільки сильний. Почуття завершена мною, просто залишаючи додому і не приходячи до сну.

Це те, що я впала в любов з чорним хлопцем. Ми зустрілися в університеті, і ми навчимося бути хірургами. Я не можу уявити день без Самуїла. Я не можу уявити, як болючий він був для нього, щоб почути, що мій тато сказав.

до

Спасибі мамі прийняти мій вибір. Я бачив, що вона була дуже щасливою. Сам зробив все, що він може порадувати своїх батьків. Він був ввічливим і уважним, завжди готовий допомогти. Він також є професіоналом у своїй галузі. З першого року університету він зробив плани на майбутнє і впевнено перейшов на його мету.

"Ви мати!" Ви повинні зупинити це зараз, зупинити це mess. Все, що це весілля не відбулося! – почула батька з кухні. Я намагався контролювати себе, щоб переконувати мій батько. Але він був нехвильовим.



Я зробив найбільше рішення мого життя: бути одруженим! До того ж я почав планувати переїхати на іншу країну, бо я знав, що я не міг жити в одному місті з батьками. Самуїл був дуже надійним, але він ніколи не підштовхував мене.

У нас була скромна душа весілля. Весілля мій батько не відвідував. Він припинив розмову з чоловіком і уникає контакту з чоловіком. А коли ми залишили, Дад не прийшов, щоб побачити нас. Він болить, але я зробив все, що я міг. Це його вибір, і він живе з ним.

Вже 5 років життя разом з чоловіком. Під час цього часу я зумів відродити два красивих дітей і стати справжнім хором серця. Самуїл побудував успішну кар'єру і захистив нашу сім'ю від будь-яких проблем.

р.

Моя мама прийшла до нас кілька разів. У своїх онуках не було серця і шукав нас наради. Вона часто сказала, що вона хоче, щоб приїхати додому принаймні один раз. Я хочу відвідати своїх батьків.

Все відбулося раптово. Я хотів здивувати маму і тато. Що сталося. "Привіт, батько", - сказав він, коли я бачив мій батько, і я зловив. Дітям побігти матір'ю, і Самуїл тимно поширив свою руку до батька. Зустрінемося з нами, а через годину продемонстрував своїх онуків, а також запросив їх пофарбувати разом.

712260

й Безкоштовно Весь вечір з'явився в горлі. Я хотів ставити з щастям: все краще? На ніч я вийшов на кухню, щоб пити воду і знайшов батько тут. «Форгій мене. Тепер я бачив, що я був неправильним. Ви дійсно щасливі, ваші очі просто світяться. Не вистачає слів у світі, щоб захопити мій провини перед вами, попе збивається і мип.

На наступний день батько запитав Сама, щоб мати розмову з серцем. До не пізно вночі мами і я сидів на кухні, чекаючи наших чоловіків повернутися назад. Поблизу відкрився вхідні двері і два щасливих людей. Вони сміхалися і сказали нам про свої пригоди.



«Другий час, мій мама і я приїжджає.» Моє серце, нарешті, злодій, і моя душа стала теплою і радісною. Життя стає краще. й

Ставлення батьків і їхніх дорослих дітей не завжди збігається. Однак щастя рідної дитини набагато важливіше, ніж приступні досуди і стереотипи. Ми живемо в постійно мінливому світі, де колір шкіри та місця народження людини не має значення. Що таке які якості у вас є.

Ми сподіваємося, що це історія з щасливим закінченням надихає вас! Не забудьте поділитися враженнями в коментарях. Ви можете розповісти нам подібну історію. Шукаємо!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное