При видаленні дерева після свят, щоб все в житті було «фен-шуй»

Я бачу, що ви запитали себе багато. Коли видалити дерево після Нового рокуй Звісно, я хочу довше тримати святкову атмосферу. Але, згодні, не стоять ті ж лісові красуні, одягнені до березня!



Поза «Ложки» Якщо є ще дерево у вашій квартирі, наша стаття обов'язково буде корисною для вас. Виявилося, що є різні точки зору про при видаленні святкового дерева. І сьогодні видання. "Сайт" Допоможи вам розібратися!

Коли видалити дерево після першого року народна мудрістьй Вона говорить, що краще розбирати дерево перед початком свята Епіфана. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



Поза «Ложки» Так, і погоджується, що це досить логічно. Після того, як шкільні канікули закінчуються, і дорослі повертаються до стабільного робочого графіку. Крім того, якщо в квартирі було живе дерево, до середини січня воно починає розсипатися. Час для очищення!

Здавалося б, що це питання можна вважати медично? Звичайно, так! Не тільки це можливо, необхідно. Експерти рекомендують видаляти дерево не пізніше 3 тижнів. Не важливо, якщо це реально.



Поза «Ложки» Справа в тому, що як жити, так і в штучному різдвяному дереві може почати пилові кліщі і навіть грибок. Це несприятливо впливає на здоров'я членів домогосподарств. Особливо якщо родина має алергію і маленькі діти. Тому краще захистити себе і сім'ю, знімаючи дерево відразу після свят.

Що про фен-шуй? Якщо ви стежите за системою Фен-Шуй у всьому, то «здорове життя» вашого різдвяного дерева продовжено на початку середини лютого. У 2021 році Китайський Новий рік приходить 12 лютого. Зрозуміло, що живе дерево просто не зможе зробити. Тому краще думати про цей момент заздалегідь і купити штучний.

Габаритний зображення

Крім того, зараз є більше і більше спеціальних послуг, які забезпечують каструлій Що означає? Ви платите орендувати справжню ялинку, яку висаджують в горщику. Після свят ви можете повернути його або викинути його в спеціально призначене місце. Здорова альтернатива, для мене!

До речі, якщо ви в основному не хочете поставити дерево в домашніх умовах, але слідувати feng shui, тримати простий життя рубати. Спробуйте прикрасити новорічний дощ або гірлянд кілька великих кімнатних рослин. Це буде просто святково!

Отже, якщо було живе дерево в домашніх умовах, перше, що робити, щоб покрити підлогу біля нього з старими грядками або листом. Потім зніміть і складіть іграшки, а потім дощ і гірлянда. Після цього дерево можна загорнути в ковдру і викласти.



Поза «Ложки» Ми рекомендуємо заздалегідь дізнатися, як це зробити, а не просто приймати його до сміття. Правильно в'ялене дерево Це може служити другим життям. Наприклад, фермери використовують сировину, такі як тепле постільна білизна для тварин або навіть як корм для козаків.

Життя хакі для зберігання різдвяних іграшок Найкраще покласти різдвяні іграшки в коробку, орієнтуючись на їх вагу. Спочатку приходять найважчі, а потім найлегші. Якщо у вас є скляні іграшки, акуратно загорніть їх в папір і зберігайте їх в окремих коробках. Крім того, невеликі скляні прикраси можна скласти в картонні лотки з під яєць. Таким чином, вони не борються.



Поза «Ложки» Електричні гірлянди акуратно скласти і розмістити в окремому ящику. Переконайтеся, що дроти не згинаються, інакше прикраса може зламатися. Різноманітний дощ і настоянка можна скласти в вакуумні пакети або застібки.

Тримайте коробки з усіма іграшками на верхніх полицях шафи або в шафі. Перш за все, вони не будуть корисні до наступного сезону відпочинку. І по-друге, діти не зможуть дістатися до них.

Габаритний зображення

Поза «Ложки» Я дивлюся, якщо ви ще маєте Різдво в домашніх умовах? Поділіться думками в коментарях, Коли видалити дерево після Нового рокуй Це буде чудово, якщо ви можете відправити нам картинку. Допоможи один одному, щоб продовжити відчуття свята!

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное