Закуска я отримав від східного ресторану шефа.

«Гарячий лаваш з соломкою і потім ... Візьміть шматок паперу, олівцем і напишіть рецепт. Це найкращий сніданок, який я був в той час, коли! Я чув з другу, кав'ярня їжі, у відповідь на моє питання: "Що робити для сніданку?" П'яний. сир-лава У духовці можна варити практично так швидко, як ріжучі сендвічі. У той же час ця страва набагато більш різноманітна і сповнена омлетів і цільних яєць!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки лаціна Сир і лаваш шини. Простий і простий рецепт!



Торт лаваш з сиром в духовці Інгредієнти
  • 200г лави
  • 3 яйця
  • 3 ст.л. сметани
  • 100г кефір
  • 180г шинка
  • 100г сир
  • кріп і петрушка за смаком
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Наріжте лаваш в тонкі смуги. Ви можете використовувати кухонні ножиці або ніжку.



  2. Поставте яйця в зручну ємність. Посипати і перець за смаком, перемішати. Покладіть кефір в яйця і додайте сметану. Подрібніть зелень і додайте до яєчної маси.



  3. Залити лаваш в масу. Подивитись його добре. Наріжте шинку соломкою. Сир кислий.



  4. Форма для випічки змащують рослинною олією. Залийте половину яєчної маси з лавою. Посипаємо шинкою і сиром зверху (навіть трохи сиру, щоб посипати торт). Зверху залийте другу половину яєчної і лавашної суміші. Ретельно випрямляйте його ложкою.



  5. Посипаємо торт сиром зверху. Випікати торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за півгодини.



  6. Все смачно і смачно сердечник Лаваш готовий. Бодибилдерши!





Щоб зрозуміти рецепт докладніше, дивимося відео з кухар-канал Смачне життя. На цьому каналі господиня Світлана ділиться безліч простих і простих рецептів від найдоступніших продуктів!

https://www.youtube.com/watch? v=4C0_OAJZhWA

Перед тим як їсти сніданок, пити склянку води. У вас є два або більше з лимонним соком. Почати ранок з чаєм або каву не дуже корисно, але багато людей роблять. Почати харчування 15 хвилин. Пам'ятайте, що їжа повинна бути поживним і збалансованим!



Я запікаю цей лавашний пиріг. духова шафа І я співаю пісню, «Окай, це буде окай». Я знаю це! Після сніданку, цей ніжний і серйозний делікатес - це чудовий настрій для вас і вашого будинку, забезпеченого!

Обов'язково спробуйте зробити це, як мій друг говорить, «лазити» торт. Fragrant, ситний, ніжний, повітряний ... Брошури!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное