Яка мама не повинна робити після п'ятдесят

«Все моє життя я боївся з старінням і схильним бути різною людиною: більш соковитою, більш спокійною, більш стильною. Я витрачав багато часу фарбування сірого волосся, вичерпуючи дієти і тонн макіяжу. Чому я відчув час так багато? Редакція "Сайт" Сьогодні я поділю історію нашого читача. Після 50 років жінка розуміла, що справжня світова мудрість, і радикально змінила її ставлення до світу навколо неї.



Рік і половина тому я припинив фарбування волосся і дієти. Головне, що моя їжа збалансована, повна і смачна. Так, я набрав 10 кг в той час, але це не турбує мене. Я ще не купую тренажерний зал, тому що я віддаю перевагу бігти в парку вранці, ходити на собаку. Тепер я не витрачаю ніяких грошей на косметичні засоби, тому що у мене є достатня кількість тонів крему, олівцем брів і туші. На 53, я відчуваю себе максимально 30. Звичайно, я можу побачити всі мої зморшки, великі сторони і пігментні плями. Але мій внутрішній стан виглядає зовсім інакше. й

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я старийдо ..."

  1. Сила. "Якщо я маю щось сказати, я кажу це. Я не боїться залишатися незаймана. Я не думаю про те, як вони будуть реагувати на мене. Це їх проблеми, не шахта. І якщо хтось болить мене, болить мене, або ображаю мене, то я кажу це прямо. Не варто шукати причини, чому ви заслуговуєте неприємного лікування. Неможливо заробити. Якщо вони порушують ваші особисті кордони. й





  2. Поклоніння про те, як я шукаю "Мій чоловік запросив мене на обід в кафе. Я пішов, щоб упакувати і знайшов, що шампунь в будинку був запущений і брюки я хотів носити вже був зношений двічі. Якщо я був кілька років молодшим, я обов'язково відмовлюся від виходу.

    Але потім я зрозумів, Що б.Як я шукаю, коли мій хлопець запитує мене на обід? Він бачив мене і хоче витрачати час на мене. Не хочу, що люди думають про мене? Я не збираю свою сорочку. Тепер я не пропрасую їх. Чистий і досить чистий. й





  3. Почуття винності Якщо я хочу їсти шматочок Наполеона на одному годину вранці, я даю собі це без краплини совості. Це моє бажання і я повинен виконати його. Якщо хтось приходить до мого дому і це мене, я не буду соромитися або шкода. Тому що це мій будинок, і я не можу чистити його, якщо я не в настрої.





  4. Одягнена Жінка Голий чоловік «Всі мої речі повинні бути комфортними, без протирання або обсаду. І так, я зносу шкарпетки з сандалі, якщо я відчуваю себе більш комфортно. Мої ніжки важливіше, ніж будь-які інші ідеї моди і естетики. й





  5. Куріння курка «Я нічого не кладаю за «неділя». Якщо прямо зараз я не знаю, як використовувати це, вона не належить до мого будинку. Дуже просто.





  6. Як оптимістичний «Я хотів би подумати, що в кожній людині щось добре. Тепер я розумію, що я був дуже помилковим. Не всі позитивні сторони. Я приймав його і не відходив хвилину мого часу в бочку тарі, щоб зловити мед.

    доб. 2





«Я дуже старий для всіх цих речей. Але я так радий Я зрозумів, що зараз. Я маю час. Я хочу жити.?

Як ви думаєте про ці принципи життя? Чи відповідаєте на тебе всі ці точки? З нами в коментарях. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное