Обрізані домашні шари, після чого господиня не хоче випікати Наполеон

На жаль, не дарується природа всім. Іноді хочу зіпсувати свою сім'ю. Головнай Так я ціную прості рецепти, які навіть новачкові можуть впоратися. Кухар. без дріжджів Після того, як я відразу писав їх рецепт в кулінарній книзі і тепер я часто повертаюся до неї.

Листи на кефірі Вони м'які, хрустки і смачні. Тексти пісень, а це означає: Це трохи, як Наполеон торт, але це простіше готувати. Такі випічка стануть ідеальним доповненням до чашки ранкового чаю або кави.

Нержавіючі шари красиві і безтурботнийй Але якщо ви хочете, ви можете експериментувати, додавши тонкий шар тертих яблук, шоколаду, маку або сиру. Таке «здоблення» слід покласти зверху посипати.

інгредієнти
  • 125г + 70г вершкове масло
  • КСНУМКСг кефір
  • 240г + 80г пшеничного борошна
  • 5г розпушувач для тіста
  • 100г цукру
  • 5г розпушувач для тіста
  • 50г цукровий порошок


Підготовка
  1. Змішайте розпушувач з 240 г борошна (решта потрібно для посипання). Потім просіяти суху суміш через сито.
  2. Додаємо охолоджене масло натертим на великій тертці (130 г). ретельно перемішати.



  3. Залийте кефір і замішайте тісто. Загорніть його в харчову плівку і відправте в холодильник на одну годину.



  4. До неї. порошок: поєднати цукор з 80 г борошна, рубати 70 г вершкового масла там, перемішати для формування крихт. Покрийте плівку і вставте її в холодильник.



  5. Готове тісто розділити на дрібні шматочки. Життєрадісна господиняЧим більше штук, тим більше пишних шарів буде. На частини, що дорівнює кількості тіста, посипаємо (посипаємо) р.



  6. Кожен шматочок тестового закатування в тонкий торт. Потім щедро посипати її зверху крихтою.



  7. Покрийте верх другим тортом і знову посипте кришку. Повторюємо до всіх тісто і посипаємо.
  8. Виріжте тісто таким чином підготовлене на рівні частини. Поставте їх на піднос з пергаменту.



  9. Надіслати до 200 °C духовку. За 20 хвилин.
  10. Залити цукровою пудрою на готових шарах. 486183





Любителі випічки обов'язково оцінять цей десерт. До речі, солодкий зуб можна подавати з варенням.

, Україна

Редакційна колегія Щоб зберегти тісто з печіння.Необхідно покласти чашу води в духовці. Це життя хак особливо актуально для дому, які мають старі печі.



Спробуйте приготувати в гарному настрої - випікання вийде набагато смачніше і здоровіше, вона вже була перевірена. Поділіться рецептом з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное