Тексти пісень, а це означає: Чому я не зроблю себе з зеленим волоссям

"Чому не носити макіяж?" Чому ви забарвили волосся зеленим? Я помітив, що такі питання просять дуже приємні дівчата, прості красиві люди, смарт, цікаві. І в той же час це дівчата, які принесли стереотипи і візерунки з дитинства, можливо, вони не люблять їх в дитинстві. Ці дівчата мають список «Я ніколи не...» — список речей, які вони ніколи не дадуть собі, навіть якщо вони хочуть, бо інші не будуть.

Найчастіше такі дівчата носять макіяж, щоб порадувати себе в першу чергу, подолати деякі комплекси, а потім іншим. Згодом вони вставляють імпланти, де вони думають щось відсутні. Хтось вдягає до краси ін'єкції, і хтось отримує пірсинг або татуювання на 40 і фарбує його волосся, тому що він хотів, але його батьки не дозволяли. Кожна людина має власний спосіб боротьби з розумом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Вероніка Жмурко (@veronikazhmurko6317)



Я не хочу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я не хочу, щоб люди, які не люблять себе.

У мене є макіяж, і один раз через півроку я нічого не маю, я можу покласти на макіяж і сидіти в такому красивому будинку. А потім я забув я зроблю вії, подряпини очі і випадково змастив мій помада. Я завжди їсти щось.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Вероніка Жмурко (@veronikazhmurko6317)



І тоді я усвідомлю, що я не комфортний, постійно регулюючи мою макіяж, одягаючи тісні сукні і красиве взуття. фраза: рїрѕс‚р°с‚р°с‚р°с‡р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‡р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‡р°с‚рμс‚рμс‚р°с‚рμс‚рμс‚рμс‚рёрѕс... Читати книги, збільшити словниковий запас і, нарешті, припинити спілкування і мислення в візерунках.

Я дивлюсь, чому милі дівчата воліють дивитися відео на YouTube про те, як закохатися в любові з хлопцем або покласти фунт макіяжу на обличчі, щоб закохатися в любові з хлопцем знову. Замість того, чому вони не занурюються в улюблений бізнес, цікаві книги і вирушають до психолога, щоб очистити сміття в своїх головах і почати жити, незалежно від того, як вони виглядають?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Вероніка Жмурко (@veronikazhmurko6317)



Широта до "не подобається всім іншим" Фемінність, чарівність і краса, відчуття стилю краси. Я захоплююсь красунями, які люблять одягатися і мати нескінченний терпіння, щоб застосувати макіяж з кожним днем і кожен вечір, щоб мити його з їх вже красивого обличчя. Чому в двадцяти-першому столітті, коли є так багато способів і можливостей самовираження, люди все одно судять, не приймають, іноді захоплюють незнайомців за їх зовнішній вигляд?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Вероніка Жмурко (@veronikazhmurko6317)



Яскраве волосся, пірсинг, татуювання - це вже таке спільне місце, а в той же час табу на половину світового населення. Крім того, я дивився і дико сердився індивідами, які просто на ходу можуть потішити щось після того, як ви про нестандартний вигляд. Погірше, коли нестандарт не занурюється, а через деякі бастарти на вулиці, людина готова прийняти власне життя. Батьки, починати дітей, нехай їм буде.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Вероніка Жмурко (@veronikazhmurko6317)



Ну, якщо ваша мама перетворюється на сліпу око до своєї рогатості, відлякує вас і не накладає моральних цінностей, то я кажу. Ви не маєте бути моральним, щоб отримати любов і увагу. Не намагайтеся порадувати, нехай тільки принижувати когось, щоб здатися, ніж він.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Вероніка Жмурко (@veronikazhmurko6317)



Стоп шукає інших людей з небезпекою. Зберігайте свою цінну думку, якщо вона не задається, і подбайте про себе. Виконайте свій список «Я ніколи не...» і виконайте його першим. Він не дасть вам право, а потім ви усвідомите, що немає кордонів і ніхто не дасть вам нічого. І все ваше життя, ви сидите в клітці, яку ви скажете. Ви не повинні бути щасливими. Просто бути.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное